Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

A Fortunate Man – Şanslı Per Film izle – Türkçe Dublaj

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

A Fortunate Man – Şanslı Per Film izle – Türkçe Dublaj
720p

Öncelikle, bu filmin seslendirme eyleminin bir kısmı gerçekten kötü olduğu için seslenmek yerine altyazı olmasını diliyorum ve en azından Danimarkalı aktörleri sesler için gerçek bir aksan için kullanmaları gerekiyordu. Herkes ayarını göz önüne alındığında sadece garip olan Amerikan sesi çıkardı. Filmde biraz hayal kırıklığına rağmen sevdim. Film boyunca Peter (Per) ‘a bir anlamda dokunmak istedim, ancak bazı konuları anlayabildim. Bu film çok uzun sürse de ilgimi çekmedi. Birkaç önemli çözülmemiş durum için verilen bir kararın alınmasını diliyorum; Daha fazla bilgi için kitabı okuyabilirim. Filmdeki tüm oyuncuları gerçekten çok beğendim ve oyunculuğun mükemmel olduğunu hissediyorum. Eğer reddedilmemiş bir sürüm bulabilirsem, bunu yeniden alacağım.Görünüşe göre bu filmi daha önce inceleyen 3 kişi Danimarka’dan geliyor, bu yüzden benim dünyamdan birinden farklı bir bakış açısı var.Çok kafa karıştırıcı olan şey, bu filmi aradığınızda mini bir dizi ve aynı zamanda bir film olarak imdb. Geçtiğimiz gece, bize söylediklerinde, bir müdahale olduğu ilginçti. Şimdi nedenini biliyorum. Ayrıca diğer izleyicilerle çok uzun ve çok yavaş olduğunu anlıyor ve katılıyorum. Fakat başlangıçta bir mini seri olarak tasarlandıysa, işler genellikle uzar.Ancak çok ilginç bir film olarak buldum. Net olmayan şey, gerçek bir hikayeye dayanıp dayanmadığıydı. Öyle olsaydı, mühendislik fikirlerinden herhangi birinin Danimarka’ya ya da filmin sonunda Yahudi ailesinin uzun süre boyunca sponsorluk yaptığı projelerin bazılarına uyarlanıp uyarlanmadığını bilmek isterdim.Sinematografi büyüleyici ve belki de Jutland’ın aksine büyük Kopenhag’daki insanlar arasındaki farkı anlamak güzel olurdu. Neyse, hoşuma gitti.

Tür : Dram
Gösterim : 19 Nisan 2019
Imdb : 7.4
Yapım : 2018
Yönetmen : Bille August
Senaryo : Anders Frithiof August, Bille August, Henrik Pontoppidan
Oyuncular : Anders Hove, Benjamin Kitter, Claus Flygare, Esben Smed, Julie Christiansen, Rasmus Bjerg, Tammi Øst, Tommy Kenter
Orijinal İsim : A Fortunate Man: Lykke-Per

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.