Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

All About Nina – Nina Hakkında Her Şey Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

All About Nina – Nina Hakkında Her Şey Film izle
720p

Yine karanlıktan selamlar. Karanlık komediler var ve sonra yönetmen Eva Vives’in ilk uzun metraj filmi var (RAISING VICTOR VARGAS’ın senaryosunu yazmasına rağmen). Bu, stand-up komedi dünyasında her iki ayağın da dahil olduğu karanlık bir dram, bu yüzden kendimizi duygusal kurtuluşa ihtiyaç duyan çılgınca bir karaktere rağmen (küfürlü) şakalarda gülerken buluyoruz.Mary Elizabeth Winstead, Nina Geld olarak dinamit. Ve dinamitin burada iki tanımı olmalı. O rolde müthiş ve o (karakteri) çok az ihbar ile patlıyor. Nina Geld kesinlikle kışkırtıcı. Kesinlikle bir feminist. Kesinlikle komik ve kesinlikle berbat. Bunların hepsini ilk 5 dakikada öğreniyoruz ve filmin geri kalanını kendi kendini imha edip etmediğini veya bir şekilde kurtarılıp kurtarılmadığını görmek için bekleyerek harcıyoruz.İlk önce Nina’yı komedi kulübünde sahneye çıkan bir set hazırlarken görüyoruz. Onun eylemi çoğunlukla seks ve ilişkilerin mutsuzluğu ile ilgilidir. Yakında neden hayatında küçük bir mutluluk duyduğunu öğrendik. Kötü niyetli evli polis (Tony Romo’nun kayınbiraderi Chace Crawford) beklediği tek gecelik ilişkiyi kestiğini görüyordu. Bu gelişmeyi izlemek oldukça rahatsız edici ve Nina’yı New York’tan Los Angeles’a yerleştirmek için gereken son kamış gibi görünüyor. Ajanının (Angelique Cabral), Larry Michaels’ın (Beau Bridges tarafından canlandırıldığı) özel yapım bir saatlik bir komedi olan “Comedy Prime” için seçmelere katılmayı seçtiği Güney Kaliforniya.L.A.’da Nina, enerji alanlarını algılayan ve eşiyle (Clea DuVall tarafından oynanan) tartışmalarında oldukça medeni kalan, kalıplaşmış, güney Kaliforniya “Yeni Çağ” tipinde (Cate del Castillo) bulunan odalar. Çoğunlukla Nina’nın ne kadar zarar görmüş bir ruh olduğunu ve haksız bir şeye sahip olduğunu görüyoruz; annesi (Camryn Manheim), annesinin arkadaşı (Mindy Sterling, AUSTIN POWERS) ve bir dost çizgi (Jay Mohr).Nina Rafe ile tanıştığında (Ortak, nadir lider bir adam rolünde), ilk gerçek insan bağlantısı belirtilerini göstermeye başlar. Ve elbette, bununla karıştı ve kendine zarar veren varlığı çoğaldı. Nina’nın sürekli karıştığı durumun (terapi seanslarının işe yaradığına inanmıyorum) sebebi ile ilgili olarak ortaya çıkan büyük sonuç, son perdede geç saatlere kadar bekletildi … ve sahnede erimenin acı verici dürüstlüğüne yol açan bir sersemletici.Bayan Winstead burada gerçekten müthiş ve stand-up bitlerine kesinlikle inanıyor. Aslında, izlenimlerin montajı ve ona sürekli olarak ince ayar yapılması, neredeyse mükemmel olduğu ağır drama parçaları kadar iyidir. Filmin kendisi bir nevi hikâye karmaşası, ama karakterinin istikrarını (ve sürekli saç kargaşasını) sorgulsak bile, bizi aramızda tutan performansı.

Tür : Komedi, Dram
Gösterim : 02 Eylül 2018
Imdb : 5.8
Yapım : 2018
Yönetmen : Eva Vives
Senaryo : Eva Vives
Oyuncular : Angelique Cabral, Camryn Manheim, Chace Crawford, Common, Jay Mohr, Mary Elizabeth Winstead, Mindy Sterling
Orijinal İsim : Nina Hakkında Her Şey

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.