Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Cam | Glass Film izle | Türkçe Dublaj | 2019

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Cam | Glass Film izle | Türkçe Dublaj | 2019
720p

Cam gerçekten de önceki iki filmin başlattığı hassas ve karmaşık analizleri kapatan sinematik bir mücevher. Her birimizin bir insan olarak sahip olduğu iç gücü (veya zayıflığı) keşfetme yolculuğu. Shyamalan, bu filmi yönetir, Tüm kahramanlar tarafından mükemmel bir şekilde, lekesiz ve kesinlikle sinemasever bir sinemasever veya bir aksiyon filmi görme umuduyla giden tüm insanları hayal kırıklığına uğratır. Cam ruhların gizemini ele alır ve bunu akıllı ve neredeyse hassas bir şekilde yapar . Gerçekten mükemmel bir ürün, yüksek ve hassas beyinler için sinema. Arketipler ve neredeyse simyasal referanslar kullanarak varlığımızı yansıtmak için göster. 3 numaraya verilen sürekli ve stresli referansı veya filmin özenli izleyiciden alıntılarla dolu Odyssey Ulysses olaylarını düşünmesi yeterlidir. Bravo, Shyamalan. Çizgi roman dünyasında görünüşte sapmış bu harika manevi yolculuk için çok teşekkür ederim. Ayakta Ovation.Bu düşünen bir kişinin filmi. Büyük ölçüde diyalog ağırdır ve zaman ayırmaktan korkmaz. Kendini ciddiye alan bir film. Hafif sindirimi kolay patlamış mısır eğlencesini tercih eden eleştirmenleri karıştıran bir tür akıllı film. Tam gerilim veya aksiyon moduna geçtiğinde, kendinizi yoğunlaştırın, çünkü tamamen yoğunlaşır.Yönetmen Shyamalan eleştirmenlerden pek fazla saygı görmüyor, ancak eleştirmenleri mahvetti, zekice burada yazıdan yönetime kadar yaptı.Ve James McAvoy, 2019’daki her oyunculuk ödülünü hak ediyor. Belki de şimdi hepsini, en iyi erkek oyuncu, en iyi kadın oyuncu, en iyi çocuk oyuncu, vb.Ve eylem hakkında, yönetmen Shyamalan’ın dramayla nasıl ilgilendiğini ve bu eylemin güçlü noktası olmadığını düşündüğü bir röportajda konuştuğunu gördüm, ancak eylemi ele almayı gerçekten küçümsüyordu, çünkü buradaki dövüş sahneleri meşru olarak harika. Glass, diğer pek çok aksiyon filmi çeken titrek hızlı düzenleme stilinin hiçbirine şükretmez. Her şey iyi çekildi, bu yüzden eylemi takip etmekte sorun yaşamayacaksınız. Hatta eylem sırasında, savaşın ortasındayken insanların yüzlerinin uzun ve yakın çekimlerini göstermek gibi alışılmadık derecede artistik kamera çekimleri bile görüyoruz. En sevdiğim, savaşçıların etrafta dolaştığı ve minibüse çarptığı sırada dışarıda bir kavga gördükçe, minibüsün içinde olma bakış açısıyla uzun süre önce yapılan bir çekim oldu. Bu sadece oldukça havalıydı, onu nasıl çekmeyi başardıklarını düşünmeye zorlayan bir atış.Ve çürük eleştirmenlere güvenme. Sadece yapma Onlar çok değersizler, o eleştirmenler. Bugünlerde neredeyse her film için yanılıyorlar. Cam, eleştirmenlerin çürük çizgisini, gerçekten iyi ya da kötü olanla tamamen temastan uzak tutmaya devam ediyor.

Tür : Dram, Gizem, Bilim-Kurgu
Gösterim : 18 Ocak 2019
Imdb : 7.0
Yapım : 2019
Yönetmen : M. Night Shyamalan
Senaryo : M. Night Shyamalan
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Bruce Willis, Charlayne Woodard, James McAvoy, Matt Jacobs, Samuel L. Jackson, Sarah Paulson
Orijinal İsim : Glass (Cristal)

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.