Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Catch Your Dreams Erotik Film izle – 1983

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Catch Your Dreams Erotik Film izle – 1983
480p

Bunu, Houston, TX’in Montrose bölgesindeki yerel sinema salonlarından birinde gördük. Tiyatronun bültenindeki yazıya kıyasla tam bir sürprizdi, ama ikimiz de sanat tarafından havaya uçurulduk. Güzel bir şekilde yapıldı ve (görünüşte) Münih bölgesinde bir yerde bir schloss (château için Almanca adı) fotoğrafı çekildi. Günlük kısıtlamalardan izole edilen bir grup yirmi erkek ve kadının cinsel ilişkilerinin çok açık bir araştırmasıdır. Hatırladığımdan daha fazla seviyede harika. Filmden sonra eve geldik ve ertesi sabah saat 4’e kadar konuştuk ve konuştuk.

Gördüğümüz sürüm İngilizce (çoğunlukla) idi, bu yüzden ilk gözden geçirenin filmi (muhtemelen orijinali) Almanca sürümünde görmesinden bu yana en az iki sürüm olması gerekir. Bir video kaseti sürümü aradım ve aradım ama hiçbir şey bulamadım. Bunun bir VHS veya DVD sürümüne sahip olmasını kesinlikle çok isterim. İlişkileri temel bir düzeyde araştırıyor ve aynı zamanda eşinizle nasıl ilişki kuracağınız konusunda harika bir eğitim. Eğer yazar / yönetmeni bilen biri varsa, lütfen onu bugün özellikle DVD’de tekrar yayınlamaya ikna edin. Şimdi muhtemelen kırklı olan aktörlerin samimi performansını izlemekten yorulmayı hayal bile edemiyorum. Lütfen, lütfen geri getirin.Bu filmi izlediğimden bu yana 14 yıla yakın bir zamanda. O zamandan beri, beni gördüğüm en iyi, en zarif, en titizlikle işlenmiş erotik film olarak görmüştüm (bu kadarını görmedim, ancak kalitelerini bilmek için yeterli değil).

Sert, yanlış yapma. Ama zevk ve zerafet ile ele alındı. Bir grup insan, hepsi yabancı, kendilerini bir şatoda bir haftasonuna davetli buluyorlar … ve beklenti gerçekleşmeye başlıyor. Ama görsel sanatın bu kadar incelikli ve dikkatiyle, bir keresinde özel bir şey izlediğimi biliyordum.

Garip ama Almanca olduğunu hatırlamamıştım. Ünvanı unuttum ve beraber gittiğim arkadaş hatırlayamadı, bu yüzden hafıza sonunda beni yapmamı istediğinde, tekrar bulmanın bir yolu yoktu. Ve böylece son on yıl boyunca hayal kırıklığı. Fakat bazı eski günlüklere bakarken, geçen gün bana gördüğüm tarihi söyleyen bir yazıyla karşılaştım … oradan da yerel basına geri dönme meselesiydi.

Şimdi, elbette, sadece hayal kırıklığına uğradım, çünkü bir video kopyasını almanın bir yolu yok gibi görünüyor. Ya videoda yapılmadı ya da belki de sadece Almanya’da mevcut, bilmiyorum. Ancak, fırsatta sıçrayacağım gibi nerede bulabileceğimi bilen birileri olması durumunda bunu yazıyorum. Lütfen şansınız olursa bunları görün ve notları karşılaştırmak için benimle iletişime geçin.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.