Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Climax Full Hd Film izle – Türkçe Altyazılı

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Climax Full Hd Film izle – Türkçe Altyazılı
720p

Fransız yönetmen Gaspar Noe’nin yeni bir filmini izlerken her zaman heyecanlı ve biraz endişeli hissediyorum. Geçmiş filmleri, cinsel şiddeti belirsiz ve acımasız bir şekilde betimlemesiyle bilinen tartışmasız “Geri Dönüşümsüz”, “Boşluğa Girin” olan zihin bükme ve psikotelik gezisi ve 3D’de sunulan cinsel seksten oluşan erotik drama “Aşk” ı içeriyor. Noe, yalnızca bir filmde gösterilmesine izin verilenler için değil, aynı zamanda film ortamının kapasitansı için de sınırları zorlamaktadır. Geleneksel olmayan anlatı yapıları, zihin bükme görselleri ve hayal bile edemediğiniz kamera açıları. Bunlar filmlerinde bulunabilecek birkaç şey.Climax’ın cinsiyet ve şiddeti açısından Noe’nin en iyi filmi olabileceğini söylemekten mutluluk duyuyorum. Yaptığı en iyi film olabileceğini söylemek beni çok heyecanlandırıyor. Mümkün olan en iyi deneyime sahip olduğunu görmeden önce, film hakkında mümkün olduğunca az şey bilmenin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Yine de söyleyeceğim şey, filmin sizi baştan itibaren kavraması ve yalnızca bu süre boyunca bu tutuşu sıkması. Film, bir anı, bir durumu ve sizi anıya koymak için bir karakter setini kullanır. Tamamen bir çekimde çekilen ilk dans dizisi sırasında hissedeceğiniz heyecan ve coşku, film boyunca çok daha korkutucu ve yoğun olan dizilere dönüşecek ve değişecektir. Yine de gezintiye çıkın, çünkü bu, bir sinemada görülmeye değer eşsiz bir film yapımı çalışması ve sıkı tutuyorsanız, dış beden deneyimine yakın bir şey yaşayabilirsiniz.Eh, bir gaspar noe filmi izleyecekseniz, neyi deneyimleyeceğinizi bilmelisiniz; Gaspar Noe’yi arayın. Ancak bu film muhtemelen popüler kültür veya sosyal medya ya da her neyse en popüler Noe filmi olacak. Bu, daha önce noe flm izlememiş olanlar için bir uyarıdır. Bu sizin için tanıdık bir film değil, uygun bir sanat eseri görmeyi beklemeyin.Oysa bu, sahip olmanız gereken bir deneyimdir. Farklı bir bakış açısı oluşturmak için “sinemanın” mükemmel tarafı. Konuya dikkat etmeyin, ince mesajlara aldırmayın. Sadece gözlerini kullan, gördüklerini düşünme. Göreceğiniz şey, dansçılar arasındaki hayaletlerin gözünden geçen bir deneyim. Hayalet orada, hayalet gördüklerini görüyor, hissettiklerini hissediyor, hatta içtiğini içiyor. Yani, tamamen katılacaksın, filmin içine gireceksin.Filmden sonra beğenebilir veya beğenmeyebilirsiniz, hatta nefret edebilirsiniz. Ama sahip olacağınız “sürüş”, izlediğiniz veya izleyebileceğiniz filmlerden hayat boyu sürecek bir deneyim olacaktır.

Tür : Dram, Korku, Müzik
Gösterim : 02 Kasım 2018
Imdb : 7.6
Yapım : 2018
Yönetmen : Gaspar Noé
Senaryo : Gaspar Noé
Oyuncular : Giselle Palmer, Romain Guillermic, Sarah Belala, Sofia Boutella, Souheila Yacoub
Orijinal İsim : Klimax

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.