Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Close Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Close Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj
720p

Karakter gerçek bir çocuğa dayanıyor. Çocukları kurtarmış olan en yetenekli kadın korumacı Jacquie Davis vuruldu, bıçaklandı ve daha fazlası yaptı (ona bakmak). Sonunda iyi bir aksiyon filmi, aptal gerçekçi olmayan araba kovalamacası ve hoş olmayan soğuk ve boş kahramanlar olmadan. Noomi Rapace, kesinlikle filmi çok fazla kaldıran olağanüstü bir performans sergiledi (her zaman olduğu gibi). Bu tür bir hikayeyi daha önce görmüştük (genç zengin kız kaçıranlardan korumasıyla vs. kurtarıldı) ama bu benim için sorun değildi. Kahramanın klişeleşmiş klişeleşmiş hollywood kötü kıçlı kadın olmadığı ve gorilin gücü olmadığı gerçeğini sevdim, kötü adamlardan daha güçlü değil, daha hızlı, daha yetenekli ve daha zeki. Kolay film izlemek, sıkılmanıza izin vermeyen, ama bundan yorulmayacak kadar fazla harekete sahip olmayan akıllıca bir eylem.Bu filme bir özlem vererek hiçbir şey kaybetmezsin. Kadın karakterleri arasındaki dinamikler üzerinde yoğunlaşıyor, ancak inceliklerin büyük çoğunluğu alçıların performanslarından tasarruf edemeyecekleri kötü yönlerden kayboluyor ya da vahşileşti.Tamamen ilgisini kaybetmemenizi önleyen ilginç eylem dizileriyle doludur, ancak zayıf adaptasyon ve kötü senaryo hala istenen çok şey bırakmaktadır. Zayıf ses eşliği seçimi, ruh halini iletmek ve gerginliği enjekte etmek için çok fazla güveniyor, ancak yine de, filmde herhangi bir kolay sabitleme için çok az madde ve çok fazla eksiklik var.Burada yeni bir şey yok ve komplo kopyalandı ve ondan önceki daha iyi filmlerden kopyalandı ve yapıştırıldı, ama hepsi fena değil. Pek çok başarısızlığa rağmen malzeme ile iyi bir iş çıkaran bayan oyuncuları seviyorum ve bunun iyi sonuç veren bazı yönleri var. Yine de, genel olarak sadece sonuçta sona erecek ve zamanın yeterince geçmesine yardım etse de bunu tavsiye edeceğimi söyleyemem, dikkatim sık sık değişti.Bir vuruş değil, bir hanımefendi değil, sadece maçı kazanamayan bir gol hedefi.Şimdi bodyguard gerilim geriliminde oturdu Kapat, hala onun tek kelimeli başlığının hikaye ile ilgili ne anlama geldiğini söyleyemem. Aynı mistikleştirici hafiflik, akarsu hizmetinin içerik denizi arasında kaybolmak üzere yakın zamanda bu olağanüstü Netflix orijinalinin hem performanslarını hem de arsalarını taşıyor.Vicky Jewson’ın yönettiği film, üç kadın başrol sahibi olmaktan gurur duyuyor, ancak düzgün bir senaryo olmadan çalışmak için kadınların erkekleri kadar hobbled olabileceğini kanıtlamaktan başka bir şey yapmıyor.Close’daki bükümler çok bükülmez ve heyecanları özellikle heyecan verici değildir. Film kolayca özetlenebilir: kadınlar nihayet geri ödeme almadan önce kötü adamlar tarafından etrafa boğuluyor. Aslında benim fincanım değil.

Tür : Aksiyon, Gerilim, Suç
Gösterim : 18 Ocak 2019
Imdb : 6.5
Yapım : 2019
Yönetmen : Vicky Jewson
Senaryo : Rupert Whitaker, Vicky Jewson
Oyuncular : Akin Gazi, Christopher Sciueref, Eoin Macken, George Georgiou, Huw Parmenter, Indira Varma, Lauren Harris, Mimi Keene, Noomi Rapace, Olivia Jewson, Robin Kermode, Sargon Yelda, Sophie Nélisse
Orijinal İsim : Yakın Koruma

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.