Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
 • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Creed 2: Efsane Yükseliyor Full Hd Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Creed 2: Efsane Yükseliyor Full Hd Film izle
720p

Dövüş sahnelerinin düzenlenme şekli, dövüşlerde olduğu gibi gerçekten hissetmenizi sağlar. Gücün gösterilmesi ve güçlerin geçişi ile gerçekten onu hissedersiniz. Bir şey olursa, tüm kalabalığın gerçekten oradaymış gibi tezahürat etmesi ve herkes oradaki koltuklardan atlayıp alkışlar. Çok nadiren insanlara bunu yapan bir film görürsünüz. Creed 2 özel bir şey.Rocky imtiyazını sevdiğimi söyleyerek başlamak istiyorum. Bence Stallone harika bir yazar ve yönetmen ve birlikte çalışması gerekenlere rağmen bu filmde muhteşem bir iş çıkardığını düşünüyorum.Hikaye oyunculuk tarafından tamamen özlenen güçlü bir öncül vardır. Bunun yerine Apollo Creed olmak ve Drago’nun ellerinde ölüm, oğulları arasında acı bir rekabet yaratması gereken ölüm … aralarında neredeyse sıfır bir gerilim vardı. Elimizdeki, Drago’nun oğlu ve Drago’nun hayatına çok küçük bir bakış ve Creed’in oğlu ve kız arkadaşı hakkında ve kalp tellerini denemek ve çekmek için bazı işitme sorunları olan bir bebek sahibi olmak üzerine bir mülayim hikayesiydi. Temel olarak, ilk Creed’deki Adonis’in tüm büyümesi tamamen pencerenin dışındaydı, bu yüzden Drago’nun oğluyla dövüşebilir ve isteme nedenleri tamamen gerçekçi değil, babasını tanıdığı gibi değil, bu yüzden olanlardan nefret veya intikam almadı. hiç gibi.Bu orijinal Rocky serisine benzemez, hiç de değil. Bu unutulmazdı ve dürüst olacağım, bu filmdeki karakter isimlerinin yarısını bile hatırlamıyorum çünkü çok taklit ediciler. Creed karakter doluydu, kayalık da, mickey ve hatta adrian ve paulie idi. Orada hiçbir şey yoktu!Ayrıca boks sahnelerinin ne kadar zayıf olduğunu da belirtmek istiyorum. Kayalıkta, yumrukların gerçekten çok uzak ve telgraflı olduğunu söyleyebilirsin, ama oyuncular ikinci filmde ve ötesinde özel olarak görünmesini ve hissetmesini sağlamak için harika bir iş çıkardılar. Ürdün’ün hiç bir dövüşçü olmadığını söyleyebilirsin. Drago’nun oğlu bu parçaya baktı ve muhtemelen savaşçı gibi görünüyordu, ama Jordan’ın beceri ve inançsızlığından yoksun kaldı.Genel olarak, bu film beni yüksek değerlendirme ile şaşırtıyor. Ürdün’ün oyunculuğunun ne kadar zayıf olmasından dolayı ilk filmden etkilenmedim, sanırım Creed Carl Weathers’ın şerefine ve mükemmel performansıyla daha iyi bir aktörü haketti. Bu film beni tekrar kayalık seyretmek istemişti ve hatta var olduğunu unutmamı sağladı.

Tür : Dram, Spor, Aksiyon
Gösterim : 11 Ocak 2019
Imdb : 7.4
Yapım : 2018
Yönetmen : Steven Caple Jr.
Senaryo : Cheo Hodari Coker, Ryan Coogler, Sylvester Stallone
Oyuncular : Brigitte Nielsen, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Ivo Nandi, Jacob ‘Stitch’ Duran, Michael B. Jordan, Phylicia Rashad, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Wood Harris
Orijinal İsim : Creed 2

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.