Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Full HD Cargo Film izle
  • Hd Muhteşem Kadın Filmini izle
  • Hd Bir Hayalet Hikayesi Filmini izle
  • Full Hd Kana Kan 3: Misilleme Film izle
  • Full Hd Kara Panter Film izle
  • Full HD Delidolu Filmini izle
  • Full Hd Tatlı Virginia Filmini izle

Deliha 2014 Hd film izle


IMDB: 5.3/10

Yorum yapılmamış

Deliha 2014 Hd film izle
1080p

Özet:

Türkiye komedi dalında iyiyce işi büyüttü. İlkkez bir kadın oyuncu kendi yazdığı seneryoyu vizyona taşıdı ve başarılıda oldu diyebiliriz. Deliha karakterini canlandıran Gupse Özay karakterini biraz asi biraz deli biraz matrak ve birazda neşeli olarak tanıttı. Bunların hepsinin yanında en önemlisi ise Deliha karakteri çok temiz kalpli bir kadındır.  Deliha aradığı aşkı bir türlü bulamıyor ve bu nasipsizliği talihsizliği çözmenin yollarını arıyor. Tam o arada arkadaşı gelerek Deliha ya falcıya gitmelerini söylüyor , falcıya giden deliha sokakta yürürken bir yakışıklı delikanlı ile tanışıyor ve filmde burda başlıyor. Vizyonda iyi yankı uyandıran Deliha sevenleri ile 14 Kasımda buluşuyor. Filmizlim.com iyi seyirler diler. 

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.