Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
720p

Muhtemelen, ev sahibi Godzilla hayranları olmayan insanlardan pek çok fikir duyarsınız – ve bu konuda kendi düşünceleri olacaktır. Ben, diğer taraftan, yıllar öncesindeki canavarın büyük bir hayranıyım. TV rehberinde bir Godzilla filmi ya da Toho filmlerinden birinin kiralayacağı bir DVD bulmak kardeşim ve ben küçükken piyangoyu kazanmak gibiydi.

İşte benim düşüncelerim açıkça belirtilmiş: Evet, bu 2014 filminden daha iyi bir Godzilla filmi. Bazılarının daha üstün kılabileceğini söyleyebileceklerinin * yönleri * vardır, ancak bu genel olarak sadece daha iyi bir film olur – bir * Godzilla filmi * olarak bu yeni film biraz daha iyidir.

RottenTomatoes’daki insanları, “özel efektlerin aşırı derecede güvenildiğini ve kötü karakterler ve komploları telafi edemediklerini” söyleme. Hayır. Bu CG canavarları en iyi bölüm, ve neredeyse bu filmi tek elle kurtardılar. Çözüm, özel efektlere daha az odaklanmak ve karakterleri daha iyi geliştirmek değil. Çözüm, her insan karakterinin ikinci aksiyona basılmasını sağlamak ve son 45 dakika boyunca hikayeyi yalnızca canavarlar üzerinde merkezlemektir – sanırım çoğunlukla savaşırdı.

Sorun bu olmaması. Canavarlar savaşını her gördüğünde, başarısız olmasını umduğun şeyleri yapma umurunda olmayan insanlarla uğraşmadan önce kısa bir mutluluk anına girersin. İlk “çatışma” Antarktika’da gerçekleşti ve insanlara odaklanmasına rağmen bu sahne aslında oldukça iyiydi. Şu anda dışarı atıp bu devlere maruz kalıyorsunuz, bu yüzden orada bulunan insanlara deliliğe tanıklık etmek ve kaçmaya çalışmak bu olayın gerçekte ne kadar inanılmaz olduğunu görmek için yardımcı oluyor.

Bununla birlikte, 3. harekete göre, bu tolerans kurumuş durumda. Yanılıyorsam düzelt, ama “Godzilla” isimli bir film ana karakterin olduğu anlamına gelmiyor mu? Çünkü öyle biri gibi hissetmiyor. Kuşkusuz, Godzilla’nın (2014) ve bu filmin sahip olduğu en büyük sorun, insanlara çok fazla değer vermeleridir. Seyircideki herkes onların susmalarını ve gitmelerini bekliyor, ama film kafasını kıstırıyor ve yaptıklarının bir şekilde önemli ve odaklanmaya değer olduğunu düşünüyor. İki savaşçının karşı karşıya gelmesi ve doruk noktasının çoğunun, birbirini kurtarmaya çalışırken zeminde dolaşan karıncalara odaklanması gibi bir şey olurdu.Burada kalkınmaya ihtiyaç duyan tek “karakter” Kaijus. Onları senin yıldızların olsun. Odaklanmalarını sağlayın. Sadece züppe insanların tek görmek istediklerimizi nasıl yapacaklarını düşünmek gibi akılsız bir eylem olmak zorunda değil. Devam et ve bir hikaye anlat, ama insanlarla DEĞİL. Bunu izlememizin sebebi onlar değil ve onları umursamıyoruz.

Önceki paragrafta söylediklerimin bir istisnası: Ken Watanabe Büyük karakter anı inanılmazdı. İnsanları dahil etmiş olmanız gerekiyorsa, böyle yapın. Muhteşemdi.

Yapım :2019 Filmleri
İMDB Puanı :7.1
Tür :Fantastik Filmler
Süre :120 dk
Dil :Türkçe Dublaj

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.