Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Düğün Marşı 4: Gelin Geleneği Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj
  • Mekanlar ve Yüzler Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj
  • Foxtrot Full Hd Film izle
  • Düğün Marşı 4: Gelin Geleneği Filmi Türkçe Dublaj izle
  • Aşk Engel Tanır Mı? Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj
  • Polar Full Hd Film izle – Türkçe Dublaj
  • İtaatsizlik Film izle – Türkçe Dublaj

HD Anita: Swedish Nymphet Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

HD Anita: Swedish Nymphet Erotik Film izle
360p

Anita yalnızca 16 yaşındaki bir kızdır ve fiziksel olarak erken geliştiği halde, olgun bir kadına karşı psikolojik olarak tamamen acımasızdır. Ailesinin ve arkadaşlarının ilişkisi çok fakirdir ve çevredeki insanlar tarafından, hatta acımasızca onu kullanan erkekler tarafından bile hor görülür. Dertlerinde bir genç psikoloji öğrencisi olan Erik’le tanışır. Nazikçe ve özenle psikolojik bloklarını dağıtmaya başlar. Bu muamele esnasında, kendisine önceki tecrübelerinden şok edici bulguların bazılarını ve içsel bir zoramanın tehlikeli ortamlarda onu aşağılamaya zorlamasına neden olduğunu ortaya koyuyor. Erik, Anita’nın sorunlarının çözümüne sahip olduğuna inanıyor: zaten bir üyesi olduğu bir sanatçının ortak denemesine taşınmasına izin vermek için. Bu kolektifin ortak çıkarları, büyük oranda klasik müzik yapıyor. Anita’nın kollektiflikteki başarısı, diğer kızların bazıları tarafından çok provokatif kabul edilir. Anita’nın nimhomanası, anne-baba, okul, toplum ve kendi çevresi (tüm yaşam durumu) üzerine protesto aracıdır. Erik, bir zamanlar gerçek orgazmı yaşayabildiğinde, Anita’nın cinsel sabitlenmesinden özgürlüğüne kavuşacağı bilimsel bir teoriye sahiptir. Bu nedenle, onu, psikolojik durumunun genişliği ve açık bir şekilde görmesini sağlamaya çalışıyor. Anita’nın kendi kendine yıkıcı sürücüleriyle yaptığı yoğun savaşın arka planına karşı kendisini ve Erik’i birbirine bağlayan duygu derinliğini büyütür. Artık sadece onun için bir “dava” değil. Anita, Erik’in her ikisinin de istediği tek insan olduğunu keşfediyor ve birlikte kalabiliyor

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.