Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
 • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Hector’un Mutluluk Arayışı | Film izle | 2014

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Hector’un Mutluluk Arayışı | Film izle | 2014
720p

Bu incelemeyi yazarken, Expendables III veya Hercules gibi oyunlardan hoşlanmayan izleyicilere uygun büyük bir film yokluğu var. Film deneyiminizde daha derin anlamlar arayan biriyseniz, bu film tam size göre. Aslında değilseniz, filmin bazı yönlerini yeterince eğlenceli bulabilirsiniz.Özetle, ana karakter Hector’un bazı büyük sorunları var ve geçmiş sorunlarına biraz yaklaşmak için epik bir yolculuk yapıyor. Bir Simon Pegg filminden, bu yolculukların çok eğlenceli ve hafif maceralar olmasını beklersiniz. Bazen bu maceralar gerçekten komik ve hafiftir, ancak çoğunlukla oldukça ciddidir. Karşılaştığı sorunlar arasında orta yaş krizi, ilişki sorunları, Afrika’daki yolsuzluk ve yoksulluk, vb. Sayılabilir. Filmin yeterince hızlı bir aşaması var, asla sıkıcı ya da sıkıcı değil, aynı zamanda hem komik hem de ciddi olabilir. Filmin şu anda IMDb kalabalığı tarafından gösterilmediğine inanıyorum.Simon Pegg filmlerini zombiler, yabancılar veya polislerle izlediyseniz ve aynı deneyimden daha fazlasını bulmak istiyorsanız, bu film beklentilerinizi karşılamayabilir. Bu film, bizi insanoğlunun kendimizden memnun ve memnun eden şeyleri düşünmek ve düşünmek konusunda özgün ve bazen de hafif felsefi bir girişimdir.Kaynak malzemenin Fransız bir roman olduğunu öğrenmeden önce bu inceleme için başlığa karar verdim. Bu çok şey anlatıyor. Hector ve derinlemesine hissedilen, eğlenceli, hareketli, anlayışlı ve tuhaf bir bakış açısı ile yaşamın en iyisini nasıl yaptığımıza. Film, dikkat çekici bir şekilde, kaçınılmaz (bazen zar zor ama bir hanım bir mil kadar iyidir) maudlin duygusallığından kaçınıyor. Liberal olarak mükemmel bir gömlek, akut gözlemler ve yıldız kameoları serpilir ama her şeyi bir arada tutan yapıştırıcı Hector ve kız arkadaşı arasındaki ilişkidir. Bu yüreksizce gerçek. İzlediğim sürüm orijinal çalışma süresinden tam on dakika daha kısaydı ve gerektiğinde bir araya gelemeyen birkaç noktanın ABD izleyici düzenlemesinin bir sonucu olduğunu tahmin ediyorum. Başka bir tahmin, bana yedi yerine tam uzunlukta bir kesim yapmamı sağlayacaktı. İşte anlaşma. Bu hasta çantası tedarik etmenize gerek kalmayacak, iyi hissettiren bir film. Sonunda, kendimi daha mutlu hissettim. Gerçekten mi!

Tür : Macera, Komedi, Dram
Gösterim : 2014
Imdb : 7.0
Yapım : 2014
Yönetmen : Peter Chelsom
Senaryo : Maria Von Heland, Peter Chelsom, Tinker Lindsay
Oyuncular : Barry Atsma, Chad Willett, Christopher Plummer, Jean Reno, Ming Zhao, Rosamund Pike, Simon Pegg, Togo Igawa, Tracy Ann Oberman, Veronica Ferres
Orijinal İsim : Hector and the Search for Happiness

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.