Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Her Şeye Rağmen | A pesar de todo Film izle – 2019

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Her Şeye Rağmen | A pesar de todo Film izle – 2019
720p

İyi Hissedin, filmlerinin inanılmaz, öngörülebilir ve basit olması gerekmez. Ama bu bir. Bu sıkıcı. Kötü bir filmi izlemenin zamanımı boşa harcadığını, çünkü kötü filmlerin bile çoğu zaman ilgi çekici özelliklere sahip olduğunu nadiren söylüyorum. Bu değil; izlemek zaman kaybıydı. Bunu değerli kılmak için bir saat daha sürmesi gerekiyordu.Dört otuz kız kardeş, annelerinin cenazesi için İspanya’daki ebeveynlerinin evine dönüyor. “Baba” nın biyolojik babaları olmadığını öğrendiler ve hangi erkeklerin olduklarını öğrenmek için çemberin içinden atlamak için yapıldılar, böylece Anneleri okunacak. Daha doğrusu, yumuşak bir geçişle zemin seviyesine ayarlanmış çok geniş bir kasnaktan geçerek rahatça yürüyebiliyorlar – hiç sorun değil.Netflix Media Center’ın komplo açıklaması, “kendileri, anneleri ve yaşamları hakkında daha fazla şey keşfetme” diyor. Çok az keşif gerçekleşiyor. Dört kız kardeşin karakterleri hakkında sadece hikaye başlarken önemsiz bir kavrayış elde ediyoruz. Her kadının annemle olan ilişkisi hakkında yavaş yavaş sadece jeton öğrendik. Ve babam olarak adlandırdıkları adamın ya da annemle olan ilişkisinin yaşamlarında oynadığı rol hakkında kesinlikle hiçbir şey öğrenmiyoruz. Biyolojik babaların kim olduğu, kızların kendileri hakkında öğrendikleri “içgörüler” gibi, erken ve yüksek sesle telgraflanır. Geriye kalan tek şey Baba A’yı Kız 3’e, vb. Haritaya koymak ve film kaçınılmaz ve bariz mutlu sonlara doğru ilerliyor.Önemsiz film, tek boyutlu, basmakalıp karakterlerle gerçekleştirilir. Aktrislerden birkaçı görünüşte önemsiz ürettiklerini fark ediyorlar ve hatta bunu gerçekleştirmeye çalışmıyorlar. Netflix’in teknik üretimi elbette mükemmel. Birkaç kalp ısınma anı var. Ama vay, bu kabartmak. Anlamlı olması için bu hikaye, hem yüksek hem de düşük seviyede daha fazla doku ve yoğunluk ve daha fazla karmaşıklığa ihtiyaç duyar.

Tür : Komedi, Romantik
Gösterim : 03 Mayıs 2019
Imdb : 6.5
Yapım : 2019
Yönetmen : Gabriela Tagliavini
Senaryo : Eugene B. Rhee, Gabriela Tagliavini, Helena Rhee
Oyuncular : Ainhoa Coronado, Amaia Salamanca, Belén Cuesta, Blanca Suárez, Carlos Bardem, Joaquín Climent, Macarena García
Orijinal İsim : A pesar de todo

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.