Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Hevi reissu – Heavy Trip Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Hevi reissu – Heavy Trip Film izle
720p

Turo (Johannes Holopainen) ve arkadaşları Lutvonen (Samuli Jaskio), Jynkky (Antti Heikkinen) ve Pasi (Max Ouaska), Kuzey Finlandiya’daki uzak köylerinde çocukluğundan beri arkadaş oldular; diğer grupların şarkılarının harika kapaklarını çıkardıkları ve hiçbir zaman canlı bir izleyiciden önce hiç çalmadıkları ağır bir metal grubu yaratmaya bağlanırlar. Görüyorsun ya, Turo arkadaşlarından saklamaya çalışsa da, sahne korkusu sakat durumda. Ayrıca Mila (Minka Kuustonen) ‘e aşık, ancak nispeten başarılı lounge şarkıcısı Jouni’nin (Ville Tihonen) gözünü tuttu ve Turo bir kelime söyleyemeyecek kadar utangaç. Yani, grubun Norveç’te heavy metal festivali oynaması için bir fırsat doğdu – eğer oraya sadece tek bir parça halinde ulaşabilirlerse… Burada, her şeyin karşı karşıya olduğu bir kafa vuruşlu yol gezisi komedisine sahipsin. kahramanlarımız ama yine de üstesinden gelmek için uğraşıyorlar. Eşit derecede sağır edici bir şekilde gürültülü, komik bir şekilde komik ve aktif olarak bu genç adamların kendilerini tökezledikleri bulduğu maceralara karşı çılgına dönüyor. Spinal Tap’ı uygulayan bir Spinal-Tappish sahnesi bile var ki bu gerçekten bir şey söylüyor. Büyük gürültülü eğlence!İngiliz dili olmayan filmlerin kült statüsü kazanması kolay değil, ancak Finlandiya Hevi Reissu’nun (“A Heavy Metal Trip”) herhangi bir şansı var. “The Full Monty” ve “Bu, Spinal Tap” dır. Temalar, köylülerin en güzel kızlarını ya da halka açık bir şekilde cüret etmelerini istemek için, şeytanlarınızla yüzleşmekle ilgilidir. İyi giyilmiş kıyafetler bunlar, ama özellikle filmin ilk yarım saatinde, kahkahalarla evi yıkmaya yetecek kadar şaka yapıyor.İlham veren çılgınlığın tadını çıkarmak için ağır veya başka bir tür metal bilgisine gerek yoktur. Şakalar ikinci yarıda biraz yavaş olsa bile, filmi fevkalade arsa ve mantıklı bir sonuca taşıyacak kadar zekâ var. Sona dair eleştiriler bu izleyiciye hitap etmiyor: metal müzik fantezi ve efsanelerle ilgili.Başlangıçta sadece birkaç Fin sinemasında gece yarışı olarak yayınlanan bu film, dünya çapında keşfedilmeyi bekleyen bir zevk. Umarız altyazılar yeteneklidir.

Tür : Komedi, Müzik
Gösterim : 01 Mart 2018
Imdb : 7.0
Yapım : 2018
Yönetmen : Jukka Vidgren, Juuso Laatio
Senaryo : Aleksi Puranen, Jari Rantala, Juuso Laatio
Oyuncular : Anssi Niemi, Antti Heikkinen, Johannes Holopainen, Kai Lehtinen, Martti Syrjä, Minka Kuustonen, Rune Temte, Samuli Jaskio, Ville Tiihonen
Orijinal İsim : Heavy Trip, Bändi nimeltä Impaled Rektum

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.