Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Western Full HD Film izle
 • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
 • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
 • Havana Darkness Full HD Film izle
 • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
 • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
 • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

In Darkness – Karanlıkta Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

In Darkness – Karanlıkta Türkçe Dublaj Film izle
720p

Sofya (Natalie Dormer) Londra’da kör bir konser piyanisti. Üst kattaki komşu Veronique (Emily Ratajkowski) ‘nin babası için oynamayı kabul ediyor. Veronique, şüpheli koşullar altında ölümüne düşer. Bonsia’dan savaş suçlu babasına bağlı. Ondan sonra insanlar var ve Sofya bir gizli kendini saklıyor. Bu, bir cinayete tanıklık eden kör bir kadınla ilk film değil. Bu biraz kıvrık kıvrımlar alır. Büyük bükümün mantığını sorgularım. Dönüşler gerçekten sürpriz değil, daha çok acı veriyor. Natalie Dormer harika bir oyuncu ama bu gerçekten işe yaramıyor. Bükümlerin daha iyi desteklenmesi gerekiyor. Bu filmin basitleştirilmesi gerekiyor.Bazen aktörler rol oynayacaklarını bildikleri bir filmi yazmada rol aldıklarında, karakter odalarını gelişmeye ve filmin geri kalanını sürdürülebilir hale getirmek için yeterli zaman ayırmaya çalışmak için çok fazla zaman harcıyorlar. Sanırım burada olanlardan birazcık. Başrol oyuncusu Natalie Dormer, filmi (aynı zamanda filmi yönetti) eşiyle birlikte yazdı ve kör bir kadın olarak çok etkileyici bir performans sergilediğini söylemek zorunda. Filmin geri kalanı da istenecek çok şey bırakıyor.En büyük sorun şudur: Aşırı karmaşıktır. Daha önceki birçok film aşırı komplikasyon tuzağına düşmüş ve neredeyse her zaman onlara zarar vermiştir. Sen, en karmaşık hikayeleri bile basitleştiren Christopher Nolan olmadıkça, bu konuda gerçekten çok fazla uğraşmamalısın. ‘Okyanusun Oniki’, bunun en önemli örneğiydi. Artık çok eğlenceliydi, artık eğlenceli değildi. ‘Karanlıkta’ çok benzer. Asla arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabileceğiniz her şeye ayak uydurmak için çok çalışıyorsunuz.Film güzel bir stil ile yapılmış ve içine giren hırs miktarını beğendim. Ucuz ve iğrenç bir şekilde yapılmadı, bu kesin. Ne yazık ki, sadece benim için işe yaramadı. Bazıları “çoraplarını çalmak” anlarına sahip olmaya çalıştı ama hiçbiri gerçekten inmedi ve sonuçta unutulacak bir film oldu.

Tür : Gerilim, Gizem
Gösterim : 25 Mayıs 2018
Imdb : 5.8
Yapım : 2018
Yönetmen : Anthony Byrne
Senaryo : Anthony Byrne, Natalie Dormer
Oyuncular : Ed Skrein, Emily Ratajkowski, Fatah Ghedi, James Cosmo, Jan Bijvoet, Joely Richardson, Natalie Dormer Orijinal İsim : In Darkness

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.