Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
720p

Düşük bütçeli animasyon filmlere karşı hiçbir temele sahip değilsiniz, tüm tematik arılar değil, ağır bir kalbe sahip, büyük bir ömür boyu animasyon hayranı olarak. , ama tembelce yapılmış bir ürün gibi göründüğü ve denememiş olduklarından gerçekten nefret ediyorum.

Yüksek bütçeyle yapılmaması, ona karşı grev yapmasını sağlayacak bir şey değildi, tek tek bileşenlerin değil, tek tek bileşenlerin nasıl yürütüldüğüne bağlı olacaktır. Kesinlikle burada hiçbir şey çalışmaz ve ‘Finding Nemo’ filmlerinin soluk bir taklididir (Her ikisi de Pixar’ın en iyi filmlerinden biri olan ‘Finding’ bileşenleri). ‘ve onların layık prequel’ Dory bulmak, hem daha iyi filmler hem de aslında iyi filmler de ‘Ortalama Kızlar’ dokunuşuyla ‘Izzie’nin Evinin Yolu’nun en az sorunudur.

‘Izzie’nin Evine Dönüş Yolu’ ile ilgili en kötü şey nedir? Animasyon kesinlikle, hangi korkunç (bir paragrafta o kadar kötü olması zordu) Filmin animasyonunun 20 gibi göründüğü gerçek olduğu gibi, 90’lı yıllarda göründüğü gibi görünen insanları gördüm. Ayrıca 90’lı yıllarla kıyaslandığında, 90’lı yılların karşılaştırması, 90’lı yıllarda yapılan video oyunlarının bile daha profesyonel göründüğünü göz önünde bulundurarak kötüye kullanım yapıyor.Canlılık ya da dikkatsiz, neredeyse kafa karıştırıcı, okyanus dünyasına hiç dalmayan ayrıntılara gösterilen donuk arka planlar? En cansız cansız gözler, hatta bir zamanlar Bloklu ve statik karakter tasarımları mı yoksa anlaşılmaz bir ağız hareketi, karakterleri hareketsiz kılmak, tıpkı amaçsızca yapmak gibi? Çok sayıda karakter içeren sahnelerde çoğu zaman imkansız mısınız?

Hayatımın büyük bir kısmı var, biraz akılda kalıcı olan bu küçük şeyleri zar zor hatırlıyordum. ya da senaryodaki zeka, hedef kitlenin sorgulanabileceği ve tekrarlanabilir ve kafalarının karışabileceği herhangi bir yaş grubu için genellikle yaralayıcıdır.

Daha iyi filmlerin türevi biraz affedilebilir olabilir, ancak hikaye için hissedildiği gibi, hissedilmeyecek bir tür kalp, hikaye hakkındaki en kötü ikinci şey. Aynı zamanda hem yerleştirme ile rastgele olan bazı sahnelerde hem de fazla puan vermeyen ve olayları yaymak için görünen bazı sahnelerde çok tekrarlanır. iki kat daha uzun, işte o kadar çirkin.

Hepsi, akılcı suların ikisinin ucunda, uyuşturucuyu tahriş edici olmaktan ziyade, kasıtlı olarak değil. Ses oyunculuk tüm çevresinde, özellikle de zorbalar için kulak kanaması vokalleri civarında.

Yapım :2016 Filmleri
İMDB Puanı :1.6
Tür :Animasyon Filmleri
Süre :74 dk
Dil :Türkçe Dublaj

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.