Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Kaçakçı | The Mule Film izle – Türkçe Dublaj

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kaçakçı | The Mule Film izle – Türkçe Dublaj
720p

Benim kişisel görüşüme göre, hiç kimse Bay Eastwood’tan daha yavaş yavaş yanamaz. Sinematografisi, aydınlatması ve ambiyansı yavaş yavaş gelişiyor … hikayesini anlatmak için acelesi yok ve onu böyle harika bir hikaye anlatıcısı yapan da bu. İlk birkaç yolculuğunun kaygısını yaşıyoruz ve tiyatrodaki herkesle birlikte diğer ayakkabının düşmesini bekliyoruz. Vurgulanan duruşu ve bu filmdeki karma bir yürüyüşle birlikte ilerleyen yaşı, beklenen ve kendisinden beklenenler için mükemmel bir düşmandır. Aile üzerindeki çalışma tercihlerini karşılaştırmada mahremiyiz. Eastwood, değerli düğünleri için bir ödül alırken, kızlarının düğününden pişmanlık duymuyor veya hatırlamıyor gibi görünüyor. Eylemlerinin sonuçlarını çok iyi bilen “Katır” olmaya devam ediyor. Kefaret çok büyük bir fiyattır. Eastwood burada parlıyor. Çok fazla hareket beklemeyin ama bu film, Eastwood’un en iyi yaptığı karakterde bir çalışma.Şüphesiz hava onu seviyor ya da ondan nefret ediyorsun Clint Eastwood kesinlikle sinema sinemasında en ikonik isimlerden biri. Eastwood’un filmleri 90 yaş civarında yönetmeye devam etmesi benim için şaşırtıcı. Son on yıldaki oyunculuğunu kesinlikle yavaşlatırken (Gran Torino’nun kesilmiş şarkısı olacağını düşündüm) aslında bir beyzbol filmi yapmayı başardı ve şimdi The Mule, Meksika uyuşturucu haline gelen 90 yaşında bir adamın gerçek hikayesini anlattı. en iyi taşıyıcılar. Eleştirmenler filme karşı şüpheci olsa da, Eastwood’un filmin kendisiyle ilgili olduğunu bilen birileri olsa da, buradaki ana hikaye, Eastwood’un karakterinin, eski karısını ve kızını ona karşı döndüren ailesi için hiç bir zaman orada olmadı. Biri düşündüğünde, bunun Eastwood’un gerçek yaşamında gerçek bir oyun olup olmadığını merak etmenizi sağlar. Sonuçta adam 6 farklı kadından en az 8 tanınmış çocuğa babası olmuştur. Üstesinden gelmem, ama, dramatik anları düzeltmek için burada yeterince komedi anı var. Eastwood’un bazı durumlarda gerçek yaşamında bir oyuna dönüştüğüne ve bunun oyunculuktaki kuğu şarkısı ise, nasıl bir yol olacağına inandığım bir rol.

Tür : Suç, Dram, Gerilim
Gösterim : 01 Aralık 2018
Imdb : 7.1
Yapım : 2018
Yönetmen : Clint Eastwood
Senaryo : Nick Schenk, Sam Dolnick
Oyuncular : Adam Drescher, Alison Eastwood, Cesar De León, Clint Eastwood, Dianne Wiest, Jackie Prucha, Lee Coc, Patrick L. Reyes, Richard Herd, Robert Lasardo, Saul Huezo, Taissa Farmiga
Orijinal İsim : The Mule

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.