Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
720p

Risk aldığım ve başrolde yer alması dışında bunun hakkında çok az şey bildiğim rezervasyonlardan biriydi… İlk defa bu aile odaklı iyi bir filmdi, bunu Edinburgh Film Festivali’nde yapılan bir gösteride yakalamayı başardım. Müzikal olarak yetenekli bir kızı olan, Kiersey Clemons’un canlandırdığı Sam adlı sinirli yaşlı bir baykuş gibi görünen Nick Offerman’ımız var. Sam, aynı zamanda bir sanatçıyla aynı cinsiyet ilişkisini başlattı, bu yüzden hayatı boyunca müzik yapan bir kız çocuğunun olması hayatındaki sonuçtan daha az. Kızını sevecek bir kızı olan çocuklar için üç yollu bir sevgimiz var, ailenin ticari bir başarı olasılığı olduğu zaman, yeni aşkı ve babasını bırakacak, bilmeniz gereken tek şey şımarık olmadan. ilginç bul ve MIDI klavyelerin kullanıldığını, pedallara gitar üzerindeki etkilerini ve bu tür şeylerle ilgilenen biri olarak müzik yapımında yer alan gerçek insanların ne olması gerektiğini görüyoruz. Filmde yer alan ve bir filmde gösterildi.Bunun oynadığı müzik tarzıyla ilgi çekici olan şey, dizüstü bilgisayar destekli müzikle ilişkilendireceğiniz elektronik bir tür değil. Hikayede bulduğum zayıflıklar etrafta yeterince komikti. İnternetin kullanımı, ana karakter kaydedebilecek kadar usta ve ustaca usta (bu işlemi hiç görmüyoruz) sonra müziğini Spotify’a yükleyebiliyor, ancak müzik stoklarını çevrimiçi olarak da satabildiği gerçeğine uymuyor mu? Filmde yer alan müzik temel olarak diğer grup yemlerinde bir grup başka gitar bulunan aile grubunun eno-esque indy pop’udur.Müzik sizin için ne kadar önemliyse o da sizin zevkinize göre ne kadar özel olacak? Bu, kesinlikle filmdeki net bir şekilde kullanımı kolay bir filmdir ve kesinlikle filmin olduğu noktanın işareti ve noktasında, fazlasıyla duygusal olduğu hissine kapıldım. karma bir ırk ailesinin ortak bir müzik aşkı içindeki dinamik izlemesi.

Yapım :2018 Filmleri
İMDB Puanı :6.9
Tür :Komedi Filmleri
Süre :97 dk
Dil :Türkçe Dublaj

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.