Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
  • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
720p

15 yaşında bir kız çocuğunun mücadeleleri aşina olduğundan daha iyi ve zaten belgelenmiştir ancak sadece erkeksi bir bedende yaşayan bir kız çocuğunun mücadelesini hayal edin ve ekleyin. Her gün istemediğiniz ve hissetmediğiniz bir bedenle karşı karşıya gelirsiniz. Film, bu cesur kızın her gün tekrar tekrar yüzleşmesi gereken tüm duyguları hissetmenizi sağlayan olağanüstü bir iş çıkarır. Ana oyuncu sadece çarpıcı ve herhangi bir adalet varsa, bu çene düşme performansı için bir oscar almalıdır. “Yavaşlama çok yavaş” “veya” çok fazla tekrar “olarak yorum yapmaktan çok memnunum. Bana göre bu kızın sıradan hayatını anlatmanın tek bir yolu var ve yönetmen tekrarlama ve hızlanma konusunda% 100 haklıydı Her atış duygularla doludur ve çok şey anlatır .. Sadece oyuncuların yüzlerini izleyin ve sıkıcı bir aksiyon filminden daha fazla aksiyon ve duygu var .. Tüm oyuncular inanılmaz, baba, doktorlar, öğrenciler bile küçük kardeşleri çok doğal Neredeyse bir belgesel gibiydi ama duygularla doluydu .. Doğal olarak transseksüel topluluk protesto eden ilk kişiydi – kendimin eşcinsel olduğunu söyleyebilirim – yeni olan şey – Neyse ki – LGBT’nin küçük ama gürültülü bir parçası topluluk hakkında bir kitap, film, oyun vb. yapma girişimlerinin her biri, alayla karşılanır ve sert bir şekilde bastırılmalıdır. “Sadece bir transseksüel oyuncu rol oynayabilir ve doğru duyguları hissedebilirdi”: gerçekten filmi görmek ve dürüstçe söyleyebilirim ki emo Tions ve oyunculuk nokta değil mi? “Fiziksel yönlere çok fazla odaklanın”: gerçekten ??? Sadece 15 yaşındaki bir çocuğa sorun ve görünüşlerine ne kadar takıntılı olduklarını söyleyebilirler, sadece erkeklerin bedenindeki bir kıza ekleyin, sonra bana neden kişisel ve duygusal yönlerine odaklanmamanız gerektiğini tekrar söyleyin etki. Gerçekten harika bir film izlemek istiyorsan, bu film.

Yapım :2018 Filmleri
İMDB Puanı :7.2
Tür :Dram Filmleri
Süre :105 dk
Dil :Türkçe Dublaj

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.