Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
  • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
720p

Portland’da amatör fotoğrafçı Sean Falco, en iyi arkadaşı Derek Sandoval ile lüks bir restoranda vale olarak çalışıyor. Kız arkadaşı Riley Seabrook bir üniversitede okuyor ve üvey babasından uzaklaşmış. Sean ve Derek ayrıca restoranda yemek yerken müşterilerin evlerini çalıp küçük hırsızlar. Bir gün, iğrenç müşteri Cale Erendreich bir Maserati kullanan restorana geliyor ve Sean arabayı bilgisayarını kullanarak evine geri götürüyor ve Derek de restorandaki Cale’i izliyor. Evin etrafında dolaşırken, Sean kilitli bir oda bulur ve kapıyı açtığında, zincirlerle bir sandalyeye bağlanmış ve ağzı tıkanmış bir kadına rastlar. Başarısız bir şekilde onu serbest bırakmaya çalışıyor ama Maserati ile restorana geri dönmek zorunda kaldı. Sean polisi aramaya karar verir, ancak Cale polis memurlarını cezbeder ve Sean’ın hayatını alt üst eder.Genel olarak çok perişan değil, kesinlikle beklediğimden daha iyi. Bu yüzden evet, daha önce birçok kez yapıldı, kişi (ya da bu durumda; insanlar) bazı temel sebeplerden dolayı birisinin evine girip, sadece ev sahibinin bir şeyi sakladığını ya da bir tür katil olduğunu keşfetmek için. Fakat bu, formüle biraz daha fazla şey katıyor, bazı eserler, katile yapılan vurgu ve onun hikayesi canlandırıcıydı. Ama bu korkutucu mu? Bu bir korku filmi mi? Çünkü son zamanlarda “korku” olarak adlandırılan filmler gerçekten de hiç de korkutucu değil. Ve bu film söz konusu olduğunda, ne demek istediğimden emin değilim, çünkü bir kısmı etkili, bir kısmı da etkili değildi. Her şeyden önce, anlattıkları tipik hikaye çizgisinde nasıl genişlediklerini seviyorum ve çok fazla şey vermeden, bu kuşkusuz katılıyorum ve katılan tüm taraflar için fare kaotik durumunu kuşkusuz yarattı, bu yüzden nasıl yapışmadığını sevdim % 100 “Arka Pencere” ve “Rahatsızlık” formüllerine.Ama korkutucu muydu? Yerlerinde olduğunu ve bazılarında olmadığını söyleyebilirim, benim için bu kadar basitti. Bazı sahneler / durumlar / atlamalar beni yakaladı ve biraz gergindim, ama bazı sahneler benim için yapmadı, belki de acımasız korku filmlerine çok duyarsızım. Oyunculuk da vuruldu ve özlendi, bazı oyuncular iyi bir iş çıkarırken, diğerleri sadece … meh … Ve yoğunluğa eklenen iyi oyunculukların bir kısmının adil olması. Ayrıca bazı düzenleme seçeneklerinden de hoşlanmadım. Filmin renk şemasını, koyu ve derin renkleri, James Wan veya Hammer Films filmlerinden bekleyeceğiniz şeyleri sevdim. Gerçekten hoşuma gittiğini söylemek istiyorum, çünkü kesinlikle bazılarını sevdim, ancak bazıları sadece korku kemiğimi yapabildikleri gibi gıdıklamadılar, ama genel olarak beklediğimden çok daha iyi değildi.

Yapım :2018 Filmleri
İMDB Puanı :6.3
Tür :Gerilim Filmleri
Süre :110 dk
Orjinal Adı:Bad Samaritan
Dil :Türkçe Dublaj

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.