Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
  • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
  • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
  • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
  • Yüz | Twarz Film izle
  • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
  • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Full HD – Türkçe Dublaj izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Full HD – Türkçe Dublaj izle
720p

Bu filmin 2 saate konan devasa etkinlik nedeniyle bir dizinin başyapıtı olacağına inanıyorum, ancak bu, filmin ne kadar harika olduğu ve bu sitenin sayısının adalet yapmadığı konusunda bir eleştiri değil. Olumsuz eleştirilerin% 90’ı “kralın Arthur olması gerektiği gibi değil” lafı bahanesi altında geliyor. Aslında, hikayeden, karakterlerden ve bükülmelerden başlamış olan her şeyi bildiğiniz bir film istiyorsanız, o zaman size en aptalca diyeceğim. Evet, bu senin tipik kral Arthur filmin değil, ve filmin haksızlığına daha da fazla katkıda bulunur. Filmin kusursuz olduğunu söylerken, hiçbir film değildir, ama oyunculuk, animasyon, hikaye, müzik parçaları, her şeyden başlamak harikaydı. Yine bir dizi olsaydı daha iyi olurdu ve umarım yuvarlak masanın şövalyeleri, elbette Lancelot ve bir miktar dramatik ihanet, hatta Arthur’un krallığa ihanetini içeren bir devam filmi olurdu.Odadaki fil … şey, odada bir sürü fil var; dürüst olalım.Daha fazla açıklama yapmadan önce şunu söyleyeyim: Filmin fragmanlarını seviyorsanız, biraz aksiyon gibi, ancak her bir parçasının bir hikayeye nasıl uyduğunu özellikle önemsemiyorsanız, özellikle geleneksel efsaneyi önemsemeyin ( Kral Arthur ‘un, karışık bir sürü fantezisi ve bol miktarda (şu anda bitmiş) CGI’sı gibi, bu filmi beğenirsiniz. Daha fazla okumak gereksiz yere sizi izlemekten vazgeçirebilir.Elbette, eğer fragmanları gördüyseniz, filmde gerçekten (gülünç derecede büyük, CGI) filler olduğunu biliyorsunuz. Odadaki diğer, atasözü filler, filmin efsanevi Kral Arthur hikayesinden ne kadar uzak durduğudur.Şimdi, adalet içinde efsaneler (Kral Arthur, bu durumda) oldukları gibi, gerçeğin nerede bittiğini ve fantezinin nerede başladığını bilmek zor. Bununla birlikte, efsane yıllar içinde bir miktar değişmiş olsa da (efsanelerin yapmayacağı gibi), bu film Arthur’un aşina olduğu sinemaseverlerin bekleyeceği hikayeye çok az benzerlik gösteriyor.Merlin? Önemsiz hale getirilmiş ve yerine isimsiz kalan (cinsiyet-PC?) Güzel bir kadın büyücü ile değiştirilmiş. (Sanırım bir isim eksikliğinin ona karşı konulmaz bir gizem havası vermesi gerekiyordu. Sefil bir şekilde başarısız oldu.) (İç çeker).Arthur’un şövalyelerinin en kötüsü Bedivere (neredeyse tüm topraklarda), tek elle, kaslı yapıya mı sahip? En azından o yapıya sahipti. Bedivere de dahil olmak üzere, bazıları açıkça PC çokkültürlülüğüne uygun olarak seçildi. Lütfen. Mantıklı olduğu yere sakla.Guinevere? Lancelot? Eksik. David Beckham bir yer buldu. Git figürü.Ritchie’nin biyografisini IMDb’de okudum. Orada, Ritchie’nin film okulu mezunlarının “sıkıcı ve okunaksız” filmler yaptığını düşündükleri belirtildi. Başkalarının çalışmalarına duyduğu küçümseme, film sanatı inceleyenlerin ötesine geçiyor gibi görünüyor. Huh. Bu Ritchie’nin bir fiske satmak için başkalarının yarattıklarına yaslanmasını engellemez.

Tür: 2017, Aksiyon, Altyazılı, EN İYİ FİLMLER, Fantastik, Macera, Türkçe Dublaj
Yapım: 2017 – ABD , İngiltere
IMDB Puanı: 7.2
Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Charlie Hunnam , Jude Law , Astrid Berges-Frisbey , Djimon Hounsou , Eric Bana

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.