Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Kursk | Full HD Film izle | Türkçe Altyazılı

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Kursk | Full HD Film izle | Türkçe Altyazılı
720p

Film gerçekten çok iyi, ama tüm hikayeyi anlatmıyor.Müdür, Kursk’un mürettebat üyelerinin insanlığına bir taraftan, diğer taraftan üst düzey askeri yetkililerin bürokrasisini göstermek istediğini söyleyerek bunu açıklıyor. Ve siyaseti filmden çıkarmak istedi.Bence, yönetmen Kursk’un hikayesinden önemli bir gerçeği kaçırdı. Bildiğiniz gibi, Rusya’daki denizciler NAVY’de görev yapmak üzere tasarlandı. Ve çoğu, süper güçler arasındaki rekabet uğruna hayatlarını feda etmeye istekli değil. Bu film, batan bir bölmedeki denizcilerin, bölmeler arasındaki kapıyı kapatan memurlarını ağır bir şekilde dövmelerini ve böylece mahkum bölmesinden kaçmalarını önlüyor. Bu gerçek, araştırmacılar tarafından, boğulma memurunda bulunan notu okuduktan sonra keşfedildi. Bence bu gerçek de filme yansıtılmalıydı.İkinci önemli gerçek ise, tüm ölü denizci ailelerinin tarihe ilk defa, ciddi parasal tazminat (on yıllık maaş) ve Rusya’nın büyük şehirlerinde yaşamak için daire almasıdır. Neredeyse hepsi bu tazminatı kabul etti ve bunun için onları suçlayamayız.Bu, dünya çapında haber yapan Rus denizaltı felaketinin kurgusallaştırılmasıdır. Bir kitaptan uyarlanan hikaye, birden fazla alternatif hikayede yayınlanıyor. Matthias Schoenaerts, hayatta kalanları hayatta tutmak zorunda kalan denizaltı subayı olarak görev yapıyor. Léa Seydoux eşi olarak yıldızlaşarak, taş duvarları ören deniz otoritelerinden gelen bilgiler için mücadele ediyor. Colin Firth’ün yardım için uluslararası teklifleri temsil eden bir İngiliz subayı olarak bir kısmı var. Bu arada, çok az finanse edilen Rus donanmasının yalnızca bakımsız bir kurtarma gemisi var ve siyasi veya başka nedenlerden dolayı çeşitli NATO ülkelerinden gelen yardım tekliflerine direniyor.Sualtı sahneleri uygun şekilde klostrofobikti. Farklı (bazen az eğitimli) mürettebat üyeleri farklı tepkiler sergilerken, çeşitli maaşlı mürettebat üyelerinin bir meslektaşının düğününü finanse etmek için saatlerini sattıkları erken bir sırayla gösterildiği gibi genel kamaraderi vardı.Önemli bir bölümü, geleceğin deniz / denizaltı çalışması için gerekli bir beceri olan nefesini su altında tutan filmi açan Matthias Schoenaerts’ın karakterinin küçük oğlu. Çocuk bütün mürettebatın çocuklarını temsil ediyor.Bunu Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gördüm ve Kursk’un İngilizce olduğunu görünce çok şaşırdım. Yönetmen, Rusça konuşmadığını düşündü ve film bir araya gelen çeşitli topluluklar hakkındaydı; bu, yalnızca bir Rus hikayesi olmaktan daha evrensel bir şeydi.Tarihi bir belge olup olmadığına değil, bunu bir film olarak incelediğime dikkat edin.

Tür : Aksiyon, Dram, Tarihi, Gerilim
Gösterim : 29 Mart 2019
Imdb : 6.5
Yapım : 2018
Yönetmen : Thomas Vinterberg
Senaryo : Robert Moore, Robert Rodat
Oyuncular : Artemiy Spiridonov, Bjarne Henriksen, Chris Pascal, Colin Firth, Joel Basman, Kristof Coenen, Léa Seydoux, Magnus Millang, Matthias Schoenaerts, Matthias Schweighöfer, Peter Simonischek, Pit Bukowski
Orijinal İsim : Kursk

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.