Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Western Full HD Film izle
 • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
 • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
 • Havana Darkness Full HD Film izle
 • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
 • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
 • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

LBJ Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

LBJ Türkçe Dublaj Film izle
720p

LBJ başkan olduğunda 10 yaşındaydım. Beni her şeyden çok Vietnam’a koymakla daha çok ilişkilendirdim. İyi bir izlenim değildi. Bu film ve Harrelson’ın mükemmel tasviri, insanı politik verme ve alma sanatında ustalaşan, olabileceğiniz kadar güçlü bir senatör olan ve aynı zamanda insanların onayını ve hatta sevgisini gerektiren bir insan olarak canlandırıyor. Eğer LBJ’yi büyük manipülatör ve usta politikacı olarak görmeyi umuyorsanız, sadece bir kısmını elde edersiniz. Dahası, LBJ’nin eşi Lady Bird, John ve Kennedy’nin başkanlık personeli olan Bobby Kennedy ve Georgia Senatör Russell gibi bir veya iki kongre üyesi ile olan karmaşık ilişkilerine maruz kalacaksınız. Büyük bir zemine dayanan bu, hala LBJ’nin adamı olan samimi bir filmi. Eşim ve ben de çok memnun oldum.Rob Reiner filmi kadar az şey rahat. Halen sevgiyle ikonik hayranları tarafından Meathead olarak anılan yönetmen, Family Family dizisindeki filmlerin tümü, 80’li yılların başından beri filmleri yönetiyor ve filmleri sürekli olarak kitlesel izleyiciler için pazarlanan gösterişsiz fuarı eğlendiriyor. Prenses Gelin, Birkaç Adam, Amerikan Başkanı ve Kova Listesi, yönetmenin filmografisinin izleyicilerin aşina olacağı örneklerinden sadece bir örnek.Rob Reiner’i talk-show devresinde izleyenler, oyuncu ve yönetmen olmanın dışında, eşit haklara ve şiddet ve tütün kullanımı gibi sosyal konulara dikkat çekmek için ünlü statüsünü kullanan çok politik bir eylemci olduğunu bileceklerdi.Bu yüzden Rob Reiner’ın güçlü aktivist yaşam tarzını kaldırabilecek bir film yapmamış olması biraz şaşırtıcı. Şimdiye kadar, öyle.LBJ, Rob Reiner’in Amerika Birleşik Devletleri’nin 36. Başkanı, John Fitzgerald Kennedy’nin 1963’teki kaderinin kasım gününde John Fitzgerald Kennedy’ye suikastten sonra Oval Ofis masasına itilmiş olan Lyndon B. Johnson hakkındaki filmi.Woody Harrelson, LBJ’yi canlandırıyor ve film, LBJ’nin Demokrat Parti adaylığı için JFK’nın suikastı ile ve sonuçta Cumhurbaşkanının Eşit Haklar Faturası için verdiği mücadeleyle kazandığı başarısız koşusundan ileri geri götürüyor.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim : 2019
Imdb : 6.5
Yapım : 2016
Yönetmen : Rob Reiner
Senaryo : Joey Hartstone
Oyuncular : Bill Pullman, Brent Bailey, Brian Stepanek, C. Thomas Howell, Darrel Guilbeau, Jeanne Caldarera, Jeffrey Donovan, Jennifer Jason Leigh, John Burke, John Ellison Conlee, Kim Allen, Michael Stahl-David, Oliver Edwin, Rich Sommer, Richard Jenkins, Tim Ransom, Woody Harrelson, Zack Carter O
rijinal İsim : Lyndon Baines Johnson

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.