Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Leto | Yaz Film izle – Türkçe Dublaj

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Leto | Yaz Film izle – Türkçe Dublaj
720p

“Leto” ya da “Summer”, 2018’den yeni bir Rus filmi ve aynı zamanda birkaç yazardan biri olarak kabul edilen yönetmen Kirill Serebrennikov’un en son film yapımcılığını yaptı ve bugünlerde ülkenin en etkili film yapımcıları arasında yer aldı. Şimdi bu, 2 saatten uzun bir süredir oldukça uzun bir film ve bazı çok kısa istisnalar dışında, Sovyetler Birliği’ndeki rock müziğine odaklanan siyah-beyaz odaklanmaya başladı. Bugün Bowie, Iggy Pop ve diğerleri gibi. İlk yarı siyasi arka plan hakkında daha fazla şey içeriyor. Konser sırasında kadın hayranların şarkıcıları sevdiklerini gösteren işaretler göstermesinin yasak olduğu ve serbest ruhlu sanatçıların sisteme uygun olmayan liberal eğilimleri nedeniyle bir trende ayrımcılığa uğradıkları başka sahneler olduğu durumlar vardır. Ayrıca şiddetli bir şekilde. İkinci yarı daha çok kişisel bölgeye geçer ve odak iki merkez karakter arasındaki ilişkiye geçtikçe ve doğuştan gelen Alman aktör Teo Yoo’nun karakterinin hepsinde, aynı zamanda müziğe sahip olduğumuzda ortaya çıkan bir aşk üçgeni arasında ilerler. Wiktor Zoi’yi canlandırıyor ve maybesome onu Sovyet grubu Kino’dan şarkıcı olarak tanıyacak. Yapmadığımı itiraf etmeliyim, bu yüzden bu film beni ve muhtemelen birçok izleyici üyesini kendileri için çok yeni olan bir bölgeye, yani Sovyetler Birliği’ndeki günümüzdeki müzik sahnesine götürdü. Ne yazık ki, burada sunulan yolu söylemeliyim, yaratıcılık inkar etmek imkansız olsa bile, gerçekten dikkatimi çekmedi ve benim için sıfır etki yaratan birkaç sahne vardı. Bu iki saatte çok az şey olması gerçekten bir sorun değil, ancak filmin diğer alanlarda da yeterince bir fark yaratmaması ve gerçekten de olması gerektiği gibi. Müzik sahneleri sağlamdı, benim düşünceme göre Amerikalıydı çünkü dikkatimi daha önce rastladığım ve sevdiğim, ama yıllar boyunca unutmuş olduğum birkaç şarkıya yöneltti. Genellikle, toplu taşıma sahnesinde olduğu gibi küçük destekleyici karakterlerin, ana karakterleri Rusça söylerken İngilizce şarkı söylemesiyle ele aldılar. Rus şarkıları benim için neredeyse hiçbir şey yapmadı.Yani evet, burada kesinlikle bazı kişisel tercihler var, belki de bazı kişisel önyargılar var, ama bu film benim için yapmasını istediğim etkiyi yapamadı. Lou Reed şarkı Mükemmel Günü’nde kırmızı renk veya bazı durumlarda hızlı yıldırım ya da birkaç kez ekranda yazılan mektuplar gibi canlandırıcı özel efektler eklerken sahneleri çok beğendim. Ancak bu yalnız başına ne yazık ki yeterli değil. Ve Irina Starshenbaum’un çarpıcı görünüşü de sadece bu kadarı telafi edebilir. Bu yüzden bir bütün olarak, bu filme bir başparmak aşağı veriyorum ve kontrol etmenizi önermiyorum. Bu, sizi konuyla ilgilenmenize yarayacak düzeyde bir çalışma değil, daha önce ilgiliyseniz filmi beğeneceğiniz bir çalışma değil. Eğer Kino’yu seviyorsanız ve ülkelerini daha önce ünlü olduklarında önemsiyorsanız, kontrol etmekten çekinmeyin. Aksi takdirde saati atlayın ve dürüst olmak gerekirse, fazla bir şey kaçırmazsınız.

Tür : Biyografi, Müzik, Romantik
Gösterim : 23 Kasım 2018
Imdb : 7.5
Yapım : 2018
Yönetmen : Kirill Serebrennikov
Senaryo : Kirill Serebrennikov, Lily Idov, Mikhail Idov
Oyuncular : Aleksandr Kuznetsov, Anton Adasinsky, Irina Starshenbaum, Roman Bilyk, Teo Yoo, Yuliya Aug
Orijinal İsim : Summer, Leto

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.