Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Western Full HD Film izle
  • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
  • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
  • Havana Darkness Full HD Film izle
  • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
  • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
  • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

L’innocente Full Hd Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

L’innocente Full Hd Erotik Film izle

Seksenli yılların ortalarında “L ‘Masum” u gördüm. O sırada, son dönemde bir çok Visconti’nin filmini keşfederken (“Venedik’te Ölüm” – en sevdiğim–, “The Damned” ve “Sohbet” Parça “) O zaman çok olumlu bir izlenim bıraktı; ancak, duyumsal müzikal puanın vurguladığı, filmin durgun hızıyla yaşayan izleyiciyle aynı fikirdeyim. Beni üzen şey, filme yorum yapan izleyicilerden birinin değil – Arsa ile ilgili ekleyecek çok az şeyim var ve spoilerden kaçınmaya çalışıyorum – bunun, Gabriele D’Annunzio’nun (né Gaetano Raspagnetta tarafından yazılan bir romana dayandığını belirtti.) ), yüzyılın başlarında İtalya’daki en popüler ve en soylu “fin-de-siecle” yazarlarından biri. Filmlerinin çoğu Avrupa 19. ve 20. yüzyıl romanlarına dayanan Visconti, D’Annunzio’nun kitabına, en katı ayrıntılara kadar son derece sadıktı. D’Annunzio şehvetli bir adamdı ve günlerinde “çökmekte olan” bir şair ve romancı olarak kabul edilen şeydi. Senaryoları genellikle lükstü, karakterleri, duyuların nihai yerine getirilmesi için tutkulu arayışlarında tatmin olmamakla birlikte, genellikle amansız zevk arayanlardı. Giancarlo Giannini’nin çok yoğun oynadığı karakter olan Tullio, “L’Innocent” (roman), İtalyan şairin Alman filozofun okumalarından esinlendiği gibi, iyinin ve kötünün ötesinde, Nietschean bir “süpermen” olacak.Filmin yavaş hızına rağmen, “L’Innocent” ın yönetmenin en karakteristik başarılarından biri olduğuna inanıyorum. Kadın yıldızlarının parlayan güzelliği (kırılgan, ancak Jennifer O’Neill ve dünyevi Laura Antonelli’yi çekici) ve Giancarlo Giannini’nin dikkatini çekiyor Sadece yoğunluğu bu filmi akılsız, gürültülü şiddete karşı teknolojiden ve maddeden ziyade seven sinema severler için değerli bir deneyim haline getiriyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.