Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
 • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
 • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
 • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
 • Yüz | Twarz Film izle
 • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
 • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam Türkçe Dublaj Film izle
720p

Bu film, alacağını düşündüğü terfi verilmeyen FBI genel başkan yardımcısının hikayesini anlatıyor. Daha sonra tüm zamanların en büyük siyasi skandalını ortaya çıkarmaya devam ediyor.Bu filmin dış olaylara odaklanmaması ilginç, bu nedenle tutuklanan yedi kişinin kim olduğunu veya ajanların ortaya çıkardığı kanıtları göremiyorsunuz. Sadece Mark Felt’in gördüklerini veya duyduklarını anlatıyor, bu yüzden filmin çoğu ofiste oluyor. Bu nedenle, Watergate skandalına yabancı olan izleyiciler, arsayı tam olarak anlamak için bu konuyu önceden okumak zorunda kalacaktır. Bu heyecan verici bir hikaye, özellikle Mark Felt’in bu süre boyunca ve yaşamının sonraki tüm yıllarında büyük baskılara dayanmış olması gerektiği gerçeği.”Mark Felt …” deki TV’deki Walter Cronkite’nin kısa bir klibi bana efsanevi haber spikeriyle gün içinde yarattığı otoriteyi hatırlattı ve yıldızı Liam Neeson da Watergate’e teğet bir bakışla, bu fikir filmine ölçülemez yerçekimi kazandırdı vaka.Mark Felt gibi, Woodward & Bernstein’a kamuoyuna Beyaz Saray’ın yanlışlıklarını açığa vurma konusunda yardım eden gizemli Deep Throat olarak on yıl sonra kendini tanımlayan, Amerikan tarihinde bir dipnot, bu yüzden bu iyi yapılmış film Film tarihinde sadece dipnot. Çünkü popüler türlere, özellikle de gerilimine uymuyor, ancak 21. Yüzyılda daha çok televizyon dizisinin olduğu bölge.Günün geri kalanında, United Artists’ten ya da daha sonra Stanley Kramer damarı içindeki Columbia Pictures’dan bir A-prodüksiyon filmi, Brando’yla “The Men” ve “Brave Home of Brave” gibi fikirleri ve problem konuları hakkında bir film çıkacaktı. Günümüzde, bu layık çabayı bir kamuoyuna getirmek için özel bir bölüm olan Sony Pictures Classics adlı Columbia’nın halefi şirketidir.Bu tür filmleri seviyorum, orta yaşlı aktör Neeson’u ikonik bir aksiyon figürü yapan “Taken” gibi Action Man resimlerinden çok daha fazla. Hatırladığım en iyi film “Command Decision” (Savaş Kararı), bir savaş filmi, ancak eylemi eksi ve daha yakın zamanda (2 yıl öncesine rağmen) Kurt Russell’ın başrol oynadığı mükemmel “Executive Decision”.FBI’da, özellikle J. Edgar’ın ölümünün ardından, Felt’in önemi Peter Landesman’ın filminin başlıca itici gücü. DC’nin Watergate Hotel’deki Dem ofisinin hırsızlığı sonrasında meydana gelen olayların, kesinlikle geniş darbelerde, izleyicinin zaten farkında olduğu, kesinlikle geniş darbelerle zaten farkedilme tehlikesi altında, belirsiz bir şekilde alçak, alçak gerilim üzerinde ilerliyor. nihai sonuç. Ancak içeriden Felt’in bakış açısını kullanmak bize ilginç bir bakış açısı kazandırır.

Tür : Biyografi, Dram, Tarihi
Gösterim : 02 Eylül 2017
Imdb : 6.4
Yapım : 2017
Yönetmen : Peter Landesman
Senaryo : Peter Landesman
Oyuncular : Brian d’Arcy James, Bruce Greenwood, Diane Lane, Liam Neeson, Marton Csokas, Michael C. Hall, Tony Goldwyn
Orijinal İsim : Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.