Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Western Full HD Film izle
 • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
 • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
 • Havana Darkness Full HD Film izle
 • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
 • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
 • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

Noel Prensi 2: Kraliyet Düğünü Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Noel Prensi 2: Kraliyet Düğünü Türkçe Dublaj Film izle
1080p

Amber (Rose Mclver, iZombie) hevesle büyük bir zaman muhabir olmak istiyor, nihayet iyi gitmez sonra Prens Richard (Ben kuzu) ile röportaj umuduyla bir basın toplantısı için Aldovia gitmek istendiğinde şansını alır, o gizlice Saray, bir şeyle geri gelmeyi umuyor, ama yakında yakalandı ve Prens Richards Emily adındaki küçük kız kardeşi için bir öğretmen için yanılıyor. Bütün bunlar nasıl oynanacak? Rose McIver, en komik olanı değil, çekici bir şekilde bir performans verir. Ben Lamb’ın da harika olduğu King Richard’ın, çok çatışmalı olan biri var. Güzel manzara kendi kendine ait bir karaktere dönüşür. Ve tüm destekleyici oyuncular da iyi iş çıkarır. Film toplam komedi değil, ayrıca iki ana yolun rahatsız edici bir şekilde oynamadıklarını da belirtiyorum. Yeni bir eğlence filmi istiyorsanız, Noel Prensi’ne bir göz atın. Sürprizler, kıvrımlar, eşsiz çizimler, karakterler veya çok katı bir formülden herhangi bir sapma olmayan bir film istiyorsanız … muhtemelen bu filmi beğeneceksiniz. Bunu aşağılayıcı bir şekilde kastetmiyorum. Bu film pamuk şekerinin yiyecek karşılığıdır. Tatlı ama hiçbir madde içermez.Standart bir oğlan kızla buluşuyor ama kız, bir Prens olan erkek aşkın ilgisi ile bir şey arsa (Never Never Kissed, 10 Günde Bir Guy Nasıl Kaybedilir) saklıyor.Gitmeden önce, tüm olayları bir kağıda yazabilirim ve onları büyük ölçüde burnun üzerine getirebilirdim. Aradaki fark sadece ondan bir sır tutmak değil, onu takip ediyor. Prense, kazanılmış bir ‘Playboy’ unvanı olan (gerçek bir neden olmadan) bir kepçe almaya çalışan bir muhabir.Muhabir Prens’in kız kardeşi için öğretmen olarak görev yapar ve gelişiyle birkaç dakika içinde milyon dolarlık Ming vazolarını yok eder. Sebepler yüzünden etrafta kalmasına izin veremem (birkaç gün sonra yüzlerce yıllık gibi görünen bir resim yıkıyor).Film ilerledikçe, izlenmesi zor olan zamanla, Prens’in Kesinlikle Mükemmel olduğu görülüyor. Baş aktrisin etik olmayan bir çöp parçası olduğu, ancak çok etkileyici bir oyuncu tarafından oynanmış olduğu kanıtlandı! Prensin kabul edildiğini kanıtlayan belgelere rastlar ve bu nedenle taç için uygun değildir. Bunu bildirmekten korkuyor ve aslında 2 arkadaşını dergisinde anlatıyor. Üzgünüm ama bu noktada tüm ahlaki zemini kaybetti ve şimdi Kötü Bir Kişi. Prens’i gözetlemek ve peşinde koşmak zaten kötü şeylerdir, ama tesadüfen bulduğu belgeleri çalmak, hatta bir saniyeliğine onları serbest bırakmayı düşünmek bile var mıdır?Dürüst olmak gerekirse her şey ortaya çıktığında (açığa vurma, kötülük kuzeni, çünkü her zaman bir tane var, tacı almaya çalışıyor) ve o, gününü kurtarıyor çünkü bir sebepten ötürü, önceki kral, onlar hakkında hiçbir şey öğrenmeden yeni yasalar oluşturabilir . Eve kadar üzgün gibi gider.O zaman elbette% 100 beklenen şey gerçekleşir. Prens, şimdi Kral, New York’ta ortaya çıkıyor ve ona teklif ediyor. Çünkü tabi ki öyle.Film, gerçekten çok az çaba sarfediyormuş gibi hissediyor. Sayılarla çok boyandı. Ne bekleyeceğinden sapan benzersiz veya ilginç bir şey olmaz.

Tür : Romantik, Komedi
Gösterim : 30 Kasım 2018
Imdb : 5.9
Yapım : 2018
Yönetmen : John Schultz
Senaryo : Karen Schaler, Nathan Atkins
Oyuncular : Alice Krige, Ben Lamb, Joel McVeagh, Rose McIver, Tahirah Sharif
Orijinal İsim : A Christmas Prince 2: The Royal Wedding

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.