Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
  • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle
720p

Öbür ve İntikam’da çılgınca soluk iki taksit taktıktan sonra, Resident Evil serisinin The Final Chapter ile en üst seviyeye çıktığını söylemekten memnuniyet duyuyorum. Yine de bir sinema şaheseri değil, bir Resident Evil filminin yapması gerekenleri tam olarak yapıyor: sizi eğlenceli ve saçma bir aksiyonla eğlendirmek, ve bir kaç kıvırıp ilerlemek.Bu filmi ilk iki filmden daha eğlenceli (ve bazen daha da fazla) yapan bir şey varsa, o zaman eylem budur. Baştan sona kadar oldukça amansız olan Son Bölüm, aksiyon sahnesinden aksiyon sahnesine hızlı bir şekilde atlayan ve dizinin en zayıf girişlerinin yapmaya çalıştığı çok fazla planlama, diyalog ve karakter gelişimi ile uğraşmayan çok eğlenceli bir saat. çekin.Tabii ki, çılgınca ve zaman zaman tamamen alçakgönüllü bir harekete olan ağır vurgu (Alice’in her şeyi sürdürme yeteneği, Die Hard seviyelerinin ötesindedir), özellikle merak uyandırıcı ya da unutulmaz bir saat olmadığı ve yönetmen Paul W.S. Anderson’un baş döndürücü hızlı kesikler ve titreyen cam üzerindeki ısrarı, sinir bozucu. Ancak, bu film Milla Jovovich’in backflips yapmasını ve zombileri öldürmesini istediğinizi biliyor ve neyse ki bu sayede kova dolgusunda düzgün ve eğlenceli bir aksiyon filmi çekmeyi sağlıyor.Bununla birlikte, Son Bölümün daha şaşırtıcı unsurlarından biri, dizinin genel hikayesi yayındaki son hendek bükümüdür. Bazen, bu film önceki filmlerden bazı gevşek uçları bağlamakta harika bir iş çıkarır ve diğerlerinde geçmiş olaylarla çelişkilidir. Yine de, film devam ederken, dünyanın kaosa sürüklenmesinin gerçek nedeni hakkında ve daha da çok şey öğrenmeye başlıyoruz, bunun yanı sıra saçmalık da olsa, bu filme gerçek bir miktar para kazandıran, gerçekten eğlenceli, diğer eğlenceli.Hikayenin içine girdiğimi söylemeyeceğim, çünkü inanılmaz derecede zayıf ve etrafındaki tüm eylemler için olmasaydı hiç ayağa kalkar, ama bunun bazılarının olduğunu söyleyeceğim. En iyi fikirlerin ve komploların ilk iki filmi bu yana büküm, yine de bunun sadece tüm franchise’ı favorim olmasının bir başka nedeni.Ve altı film dizisinin sonunda başrol oyuncusu Milla Jovovich’in sıkılmış ve genel bir performansla telefon etmesini beklersiniz, ama durum böyle değil. Onun karakteri hiç bu kadar büyüleyici olmamıştı, ancak Jovovich’in bu final gezisinde gerçekten de işe yarayacağını inkar edemezsiniz.Aynısı, çoğu başka bir harcanabilir ekstralar grubu olan birçok yıldızları için mutlaka doğru olmasa da, Jovovich’in Alice ve Iain Glen’sinden Dr. Isaacs arasında son bir kez hüküm sürdüğümüz rekabet oldukça eğlenceli. Tüm bina, kendisini serinin en iyi aksiyonlarından biri olarak gösteren, çok eğlenceli bir finale doğru ilerliyor.Genel olarak, Resident Evil: Son Bölüm, bu diziden tek istediğiniz şey. Engelsiz hareketi ve saçma sapan kıvrımları ile en güçlü taksitlere geri döndüğünüzde, en yüksek kalitede bir film olmasa bile izlemesi çok eğlenceli, eğlenceli ve aksiyon dolu bir gişe canavarı.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.