Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Ölümcül Labirent | Escape Room Full Hd Film izle- 2019

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Ölümcül Labirent | Escape Room Full Hd Film izle- 2019
720p

Bu tür filmler sunumları ve özgünlüklerini engellemek için kurban olur. Bu haliyle, Kaçış Odası yaklaşımı, bu filmde güzel bir twist oldu ve beraberinde yeni bir yaratıcılık ve ferahlatıcı bir yaklaşım getirdi. Odaların her biri, yoğun hayatta kalma oyunu gibi hissetmek için planlanmış, tuzaklarla, yemlerle ve tehditlerle mücadele etmek için ipuçlarıyla dolu, olağanüstü bir ayrıntıya sahipti. Bu tür tasarım, onunla birlikte çalışmak için yeni arenalar getirdi ve çok daha fazla çalışmaya devam etti. Hikayenin daha da ilerlemiş olan karakterleri, çoğu kez merkez sahnede yer alan basit, snob, top yeminden daha fazla boyuta sahip olan rakiplerdi. Bu oyuncular geçmişleri, öğrenme fırsatlarını ve her geçen dakikada gelişen kişisel yetenekleri ellerinde tuttu. Bu nedenle, kusurlu kişilikleri sona erdirmek için zamanında bir ölüm için köklenmek yerine, ekibin başarılı olacağına inanıyorum. Aktörler, yeteneklerini spektrumu geçmek için kullanmak ve bir zamanların basit rolleri üzerine genişleyen şaşırtıcı bir iş yapmak için daha fazla alana sahipti. Bunları bir araya getirmek, tüm arka planları, hileleri ve yetenekleri bir araya getirmeyi başarabilen, vaadiyle verilen, ancak birçok düzeyde ilgi çeken ilgi çekici bir sinema parçasına birleştiren ilgi çekici bir hikayeydi. Gizemleri açığa çıkarmak, ipuçlarını çözmek ve enerjiden beklenti ve heyecan dolu bir sunumla filmin içinden akmasını sağlamak. Hile’yi bir hikaye ile dengelediklerinden, bonus puan alır, daha da kısa sürede tutmak daha da fazla bonus puan verir. Bunun gibi filmler, daha önce izlenmiş, geçmiş bir kaçış odası vb. Yapılmış, ancak bu film kesinlikle mükemmeldi. Karakterler, SAW’ın aksine, hepsi yanlış bir şey yaptıklarında veya hayattan nefret ettikleri zaman, hiçbir zaman yanlış bir şey yapmadılar (1 hariç). Bunun yerine, bu karakterler hayatta kalmak için mücadele etmelerini sağlayan talihsiz trajediler tarafından bir araya getirilir. Karakterler basmakalıp “sarışın, stoner, bakire, akıllı adam ve meraklı adam” değil. Hepsi benzersizdir ve kadın adaylar çok güçlüdür. Biri Irak’ta, diğeri de Quantam Physics’i inceleyen Afrikalı Amerikalı. Daha önce birçok kez kaçış odaları oynayan süper zeki bir adam da var. Bakire olan birden fazla inanılmaz zeki insan. Filmin çoğu tamamen tahmin edilemez ve çoğu için koltuğunuzun kenarında. O kadar zekice oynandı ve hiç gelmediğimi çok sayıda bükülme ve dönüşe sahip. Günümüzde çoğu korku filmi tahmin edilebilir ya da zıplama korkularına dayanıyor, ama bu tamamen psikolojik ve karakterleri gerçekten hissettiriyordu. 9/10 çok uzun zamandır gördüğüm en güzel korku filmi.

Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
Gösterim : 31 Ocak 2019
Imdb : 6.4
Yapım : 2019
Yönetmen : Adam Robitel
Senaryo : Bragi F. Schut, Maria Melnik
Oyuncular : Deborah Ann Woll, Jay Ellis, Logan Miller, Nik Dodani, Taylor Russell, Tyler Labine, Yorick van Wageningen
Orijinal İsim : Escape Room

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.