Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Öp Beni Öldüresiye Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Öp Beni Öldüresiye Erotik Film izle
480p

Öp beni ölümcül izlemek için mutlak bir zevktir. Büyük bir yıldız yok, yönetmen Hitchcock veya Huston ile aynı nefeste hiç bahsedilmedi ve temelde basit bir Mickey Spillane hikayesi. Ekranda nasıl sunulduğunu resmin dehası. Açılış kredisinden hemen sonra, yeni ve yenilikçi bir şey için bulunduğunuzu biliyorsunuz. Bu Quentin Tarantino hayranları için mutlaka görülmeli ve açıldığında parlayan belli bir madde içeren meraklı bir kutu var (Pulp Fiction, herkes?). Genelde karamsar siyah beyaz fotoğrafçılığından ve şaşırtıcı ‘zamansız’ çekiciliğinden ötürü “kara film” türünün en iyilerinden biri. Filmin “yeniden keşfedildiğini” bilmek harika ve aynı zamanda akıllara durgunluk veren son sıralamanın 2 farklı versiyonunu içeren filmin bir kopyasını gördüğünüzden emin olun.Korkmuş bir kadın bir otoyolda yalınayak koşuyor, umutsuzca bir araba işaretlemeye çalışıyor. Birkaç araba yanından geçtikten sonra, kadın yaklaşan başka bir araba görür ve arabanın durduğundan veya öldürüldüğünden emin olmak için yaklaşmakta olan arabanın yolunda durur. Özel Dedektif Mike Hammer direksiyonda olan ve neredeyse kadına vurduktan sonra, içeri girmesini söyler. Kadının adı Christina Bailey. Belli ki kaçıyor, yalınayak olmak ve bir trençkot dışında bir şey giymek ve korkunun kokusu var. Neyin peşindeyse, sonunda onları yakalar. Christina istedikleri bilgilere sahip, ancak sorgulanırken ölüyor. Katiller, Hammer’ın arabasını yoldan çekerek kaza yaptı. Ancak iki hafta sonra hastanede uyanarak hayatta kaldı. Mike, Christina’nın ölümünü araştırmaya başladığında, polise bunun dışında kalması gerektiğini söyledi, ancak sert burunlu özel dedektif yine de devam ediyor. Az, Christina’nın sırrının ölüme ve yıkıma yol açacağını biliyordu.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.