Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Outing 2 Full HD Erotik Film izle (2017)

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Outing 2 Full HD Erotik Film izle (2017)
480p

Tanrım, ne topal bir film. Üzgünüm, bu inceleme rant-ish olarak karşımıza çıkarsa, ama bir erotik film görmedim, böylelikle yeniden UZAKLANMIŞ. Eğer Luca G-adı her ne ise bir erotik filmi yapmak istiyorsa, harika bir filmi çekmek yerine kendi orijinal özelliğini yaratmalıydı!Ve anladım, orijinal Outing 2 bir başyapıt değil, ama bu versiyonun kesinlikle OLMADIĞIDA sahip olduğu şey görsel stil, fantezi ve merak ve gizem duygusu. Outing 2 izleyicinin asla kaçamayacağı sıkıcı, sıkıcı, depresyona benzer.Ve erotik filmin bu son 30 dakika kadar mı? Filmin ilk birkaç sahnesinde hiç korkmamış olsaydınız, fedakarlık sahnesinde gülmekten kesinlikle yuvarlanmaya hazır olun. Bu noktaya uyuyakaldım, bu yüzden bazı Blumhouse iblisine gülmek, insanların kafalarını havaya uçurmak harikaydı.Heres hızlı bir tartışmalı görüş: Bu filmler görseller emmek. Renkler çirkin, prodüksiyon tasarımı ve kostümler tembel, kamera çalışması çok zor (hızlı zoomlar bana ofisi hatırlatıyor) ve yüksek kare hızlarının kullanılması bana nu metal bir şarkı için bir müzik videosunu hatırlatıyor.OH ÇOCUK BUNU NE KALDIRIN? SOUNDTRACK ÜZERİNE SICAK BİR YÜKLEME ZAMANI.Bu filmlerin film müziğinden nefret ediyorum. Ben yaparım! Belki önyargılıyım çünkü Thom Yorke’un ağlayan bir bebek olduğunu düşünüyorum, ama Radiohead’i seviyorum, o yüzden bana bakirelere gelme.Goblin’in korkunç prog-rock müziği Beethoven ise, Thom Yorke’in “müziği”, bir akşam yemeğinde sıkıldıklarında piyanoda beş yaşındaki bir erişte ile karşılaştırılabilir. Ve beni ilk “ayrılmasından sonra üzgün bir alt şarkıya ağlayan genç bir çocuk gibi seslenen“ şarkı söylemeye ”başlama.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.