Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Puzzle Full HD Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Puzzle Full HD Film izle
720p

Connecticut’ta yaşayan ve iki yetişkin oğlu olan bir oto tamircisiyle evli olan Agnes, düzenli bir evi korumak için kendi isteklerini bastırarak, bir kilise faresine benziyor. Yüzeyde, sadık bir eş ve anne gibi görünüyor, ancak çekingenlik ve düşük özgüven, onu aileden, arkadaşlardan ve kendisinden ayırdı. Bir bilmecenin doğum günü hediyesi, Agnes’e, parçalanmış görüntülerin bu oyunları bir araya getirme konusunda gizli bir yeteneğe sahip olduğunu öğrenmesine neden olur – ve bu keşif, hayatını nasıl yaşadığını sorgulamaya zorlayan yeni deneyimlere kapı açar.Agnes’in yolculuğu, başkalarının dayattığı gibi kendisinin de kendine zarar verdiği zincirlerden kurtulma mücadelesi verirken pürüzsüz ya da geleneksel bir yol izlemiyor. Kelly McDonald, yeteneklerini güzel bir şekilde tamamlayan senaryo ve yönü ile her zamanki mükemmellik, menzil ve incelik içinde liderlik rolünü gösterir. Her ne kadar hikayenin eylemi küçük bir aşamada gerçekleşse de, Agnes’in gerçekte ne istediğini anlayabilmesi ve bunu gerçekleştirme sürecine başlamadan önce karakterlerin ana sorunları ve kargaşasıyla karşılaşılmaktadır.Edinburgh Film Festivali’nin açılış gecesi galasında, Avrupa prömiyerine katılmayı başardım. Geçmişte Edinburgh festivalini açmak için seçilen filmlerin bazıları kalitesizdi ve İskoçya ile olan bağlantıları nedeniyle seçilmişti. Ancak bu durumda, bu yıl gösterinin en iyilerinden sadece biri olabilecek bir film seçmeyi başardılar. Hikaye, aile hayatıyla daha az ilgilenen bir anne ile ilgili ancak doğum gününde bir bilmecenin sunulduğu bir anne hakkında. Hayatı o kadar tahmin edilebilir ki kocasının ondan önce ne söyleyeceğini biliyor. Bu bulmacayı tamamlamak, hayatında başka hiçbir yerde bulamayacağı bir başarı hissi veriyor gibi görünüyor. Bu onu tamamlamak için daha fazla bulmaca bulmak için bir göreve yol açar ve onun için yeni bir hayat açar … muhtemelen. Filmin tonu biraz sıradışı, seyircilerin uygunsuz zamanlarda göründüğü gülen bir kaç kez vardı. Ayrıca hikayenin işe yaraması konusundaki inançsızlığınızı askıya almanız gerekir. Filmin geçerli günde ayarlandığını fark etmeden önce biraz zaman alabilir. Ana karakter biraz gariptir, ilginç davranışının korunaklı bir yaşamdan ya da Aspergers / OCD gibi bir şeyden kaynaklanması gerekiyorsa belirsizdir. Bunun eski moda bir masal gibi olduğunu düşünmemizin nedeni, bir noktaya kadar, onu yerli bir angarya hayatından uzak tutabilecek potansiyele sahip, bulmacalara olan ilgisiyle hayatına giren yakışıklı ve zengin bir yabancı olduğudur. Eşinin pahasına kadın bakış açısıyla anlattığı bir hikaye, benim için daha az sempatik olan ana karakterde biraz bencillik var. İlginç bir film ve izlemeye değer olmasına rağmen, cevap verme şekliniz büyük ölçüde bu filmi göz kırpan ve bencil bir aile ya da aile sorumluluğunun öfkeli hayatından kaçan biri hakkında bir film bulup bulmadığınıza bağlı olacaktır. Sen karar ver.

Tür : Dram
Gösterim : 01 Eylül 2018
Imdb : 6.8
Yapım : 2018
Yönetmen : Marc Turtletaub
Senaryo : Natalia Smirnoff, Oren Moverman, Polly Mann
Oyuncular : Austin Abrams, Bubba Weiler, David Denman, Helen Coxe, Irrfan Khan, Kelly Macdonald, Lori Hammel Orijinal İsim : O Quebra-Cabeça

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.