Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Western Full HD Film izle
 • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
 • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
 • Havana Darkness Full HD Film izle
 • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
 • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
 • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

Replicas – Replikalar Film izle – Türkçe Altyazılı

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Replicas – Replikalar Film izle – Türkçe Altyazılı
720p

Replikalarda, Keanu Reeves, Güney Amerika ülkesinde bir şirkette çalışan ve bilgisayardaki insan aklını klonlamaya ve korumaya çalışan bir bilim adamı. Bilim adamı karısını ve çocuklarını bir araba kazasında kaybettiğinden, bu son derece kullanışlı görünüyor. Kederlenmiş, vücutlarını klonlar ve bilinçlerini aktarır (olduğu gibi). Elde edilen sonuç, öncü düşünülerek şaşırtıcı derecede amatörce bir çaba.Diyalog oldukça zayıf. İnsanlar doğal hissetmeyen şeyler yapar. Garip bir şekilde, film tüm lazarus / yeniden doğuş süreci gibi bazı şeyleri tamamen ve ilginç bir şekilde açıklarken, diğer komplo noktaları aniden ve eğimli bir şekilde ortaya çıkıyor.Oyunculuk da hiçbir şeye yardımcı olmaz. Keanu burada otomatik pilotta. Patronunu oynayan adam vur-kaçır. Ama en kötü performansa sahip olan Alice Havva’sı (O benim ligimin dışında; Star Trek’in Karanlığa). Bir animatronik gibi davranıyor. (Ve evet bu klonlamadan önce bile. Yanlış giden bir durum değil.) İki yüz ifadesi var: biraz mutlu ve biraz endişeli. Artı tarafta, Silicon Valley’in Ben Middleditch’i diyaloğun tamamını yürütmeyi başaran tek kişi. Şapkam ona bağlı.Gerçek filmin işe yarayabileceği için bu filmin çok kötü bir şekilde çarpması üzücü. Burada keşfettikleri kavramlar eğlenceli ve büyüleyici. Aileyi nasıl geri getirdiklerini çok düşündüm.Bunun için, film gerçekten çok iyi görünüyor. Mükemmel renk kullanımı ve pitoresk çekim yerleri var.Genel olarak, bu kötü bir film, ama düpedüz acı verici olduğunu söyleyemem. İzlemekten pişmanlık duymadım. Kötü filmlerle dalga geçmeyi seviyorsanız, bunu kontrol etmek isteyebilirsiniz. Aksi takdirde, bunu öneremem.İyi bir kötü filmi severim ama dostum, bu başka bir şey. Belki de beklentilerim Keanu Reeves gibi büyük isimlerle çok yüksekti. Ayrıca kağıt üzerindeki arsa oldukça ilginç. Aileni tekrar hayata döndürüyorsun, çünkü tekrar bir araya gelmek için bir araba kazasında öldüler.Ama lütfen, bu gerçekten kötü bir film beklemekle içine girerken daha çok eğleneceğinizi düşünüyorum. Diyalog – olabildiğince beceriksiz ve garip, oyunculuk – son derece ahşap ve doğal olmayan (Reeves gösteriyi maalesef çaldı), efektler – bilim kurgu kanalının daha iyi cgi’si var, yapılanma – her yere gidiyor … işe yaramaz konuşmalar ve hüzünlü Reeves bütün film. Gerçekten 90’larda piyasaya sürülen bir dvd filmi doğrudan gibi hissediyor. On bir dolarına değmez. Eğer yedek paranız varsa, sinemanın önünde uyuyan evsizlere verin. Paranı daha iyi harcayacak.Bu film gerçekten bir sonraki “oda” olma potansiyeline sahip. Bu konuda itiraz edilebilecek hiçbir şey yok, ancak bazen sol alanın bütünüyle aptallığı hakkında kıkırdamak zorunda kaldım. Kendiniz görün, belki bu konuda yalnızım ama adamım.Herkese dünyanın en iyisini diliyorum. Özellikle de Keanu, seni garip Dogg.

Tür : Suç,Gizem,Bilim-Kurgu,Gerilim
Gösterim : 11 Ocak 2019
Imdb : 5.4
Yapım : 2018
Yönetmen : Jeffrey Nachmanoff
Senaryo : Chad St. John, Stephen Hamel
Oyuncular : Alice Eve, Aria Lyric Leabu, Emily Alyn Lind, Emjay Anthony, John Ortiz, Keanu Reeves
Orijinal İsim : Replicas

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.