Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle
 • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017

Salyut-7 Film izle – 2017

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Salyut-7 Film izle – 2017
720p

Hata yapmayın, bu Salyut-7 araştırma istasyonunun kurtarılmasını çevreleyen olayların, kontrolsüz bir balistik yeniden girişle Dünya’yı dengesiz ve tehdit ettikten sonra dramatik bir hikayesidir. Herhangi bir hayal gücünün belgeseli değil. Bununla birlikte, özel efektlerin en üst düzeyde olduğunu ve Rus Uzay donanımının sağlam güvenilirliğini ve üreme sevgisini göstermesinin yanı sıra, hem doğrudan hem de film çekimlerinde yakalanan genel görsel efektlerde Jones kalitesine ayak uydurmanın bir sevgisi olduğunu lütfen unutmayın işlem sonrası CGI etkileri. Kudos hak ediyor.Hikaye, sıkı bir şekilde yazılmış ancak dramatik bir ortamda, pano kontrol listesinde planlanmış gibi ele alınacak mizah ve durumsal zorluklarla doludur. Bu ton ve hikaye anlatım tekniği, filmin başından itibaren belirgindir ve izleyiciyi, dolaylı olarak inancınızı askıya almanız ve beklemeniz için uyarıldığınız iklimlendirici bir sürüşe hazırlar. Bunun bir Sovyet Uzay programının cesur kozmonotlarının bir kanıtı olmadığını ya da Sovyet gururu içinde Salyut-7 araştırma istasyonunun oynadığı rolün bir tarihi olmadığını anladığınızda, anlatılan hikayeye davet edildiğiniz anlaşılıyor.Bu, uzaya uçan ve görevlerini titizlikle ve kararlılıkla yapan erkeklerle ilgili kurgusal bir hikaye. Klasik, iyi eğitilmiş stoik kozmonot, çok insani bir tamir ekibi tarafından değiştirilen bu hikayede eksik.Hikaye “Gravity” de sunulan kadar saçma değil, “Apollo 13” te üst sıralarda yer alıyor ama yine de, istasyonu canlanmaya götüren her adımda dramaların soğuk suların kaçınılmaz zorluklarıyla karşı karşıya olduğunu hissediyorsunuz. nem, sinir bozucu elektronik bileşenler, hatalı servo motorlar ve sensörler, EVA’lar ve hasarı onarmak imkansız görünüyor. ateş ve stres. Tüm bu zorluklar sırayla ele alınır, çünkü daha önceki olaylardan dinlenilen bazı korkunç sonuçlar da dahil olmak üzere merkezi uzay komutunda soğuk bir karar savaşı gerçekleşir.Mürettebat, evliliklerinde olağandışı geri dönüşlerle daha fazla insan haline geldi ve evlenen diyalog anlarıyla ilişkilerini daha da küçümsendi, ancak oyuncunun kendisi, bu insanlar ve onların dünyadaki aileleriyle olan yaşamları arasındaki sevgiyi gösteriyor.Kararlar verilir, imkansız hale gelir ve ustalığın herkesi fethettiği hoş bir hatırlatmayla bırakılırsınız.Salyut 7, benim için sürpriz bir keşifti, sadece tökezledi. Daha geniş bir ilgi görmesini isterdim, Bu film, hiçbir yerden gelmiyormuş gibi hissettirdi. . Yerçekimi benzeri görseller, gerçekten orada, bu filmde, belgeselden ziyade belgeselden ziyade dramatizasyonlarından vazgeçmek zorunda olduğunuzu hissettiğiniz hissini yoğunlaştırıyor. Genel olarak bu harika bir film. Ve iki gün önce hiç duymadım bile. Her halükarda, Apollo 13 veya Gravity’den hoşlanan herkes bu filmden gerçekten çok zevk alacaktır, Rus sinemasının Hollywood’u ölçmeye ve bize verme yeteneğini gösterdiğini görmek güzel farklı lezzet.

Tür : Aksiyon, Dram, Tarihi
Gösterim : 01 Ekim 2017
Imdb : 7.2
Yapım : 2017
Yönetmen : Klim Shipenko
Senaryo : Aleksey Chupov, Jeffrey Hylton, Natasha Merkulova
Oyuncular : Aleksandr Samoylenko, Igor Ugolnikov, Lyubov Aksyonova, Oksana Fandera, Pavel Derevyanko, Vladimir Vdovichenkov
Orijinal İsim : Saliut-7

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.