Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
 • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
 • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
 • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
 • Yüz | Twarz Film izle
 • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
 • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

Şiddet Eylemleri Full Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Şiddet Eylemleri Full Türkçe Dublaj Film izle
720p

Şiddet Eylemleri (2018) Bu, insan kaçakçıları tarafından kaçırılan bir kadın hakkında bir aksiyon filmi. Nişanlısı ve eski askeri kardeşleri çok geç olmadan onu takip etmek ve kurtarmak için yola koyuldu. Bruce Willis, Mike Epps, Cole Hauser, Shawn Ashmore, Sophia Bush ve Melissa Bolona’yı canlandırıyor. Genel olarak olumsuz yorumlar aldı ve gişede iyi sonuç vermedi. Bu film reklamcılık açısından yanlış değerlendirildi. Tabii ki, Bruce Willis bir satış noktasıdır, ancak ana yıldız olmadığı sürece, böyle ilan edilmemelidir. Filmin kendisi oldukça iyi. Son zamanlarda Taken serileri tarafından popülerleştirilen yaygın bir tema. Birisi kaçırıldı veya öldürüldü ve kahramanımız / anti-kahramanlarımız kurtarıldı ve / veya intikam istediler. Yasal yollardan bir şeyler yapmaya çalışan bir polise atın ve bir filminiz var. İyi bir şekilde uygulanabilir, yani yukarıda bahsedilen. Ayrıca kötü yönetilebilir, listelenecek çok fazla şey var. Bu film ortasına düşüyor.Burada filmleri hiç izlemiyorum. Bu film hakkında tek söylemek istediğim, bu filmden baştan şüphelendim. Neredeyse eminim ki 5 ya da 10 dakika sonra kapatacaktım. Ama bir saat içinde ve hala izliyorum. Aslında film hakkında bir şeyler aramak için onu duraklattım ve incelemelerin bir kısmını yakaladım.Bu yüzden, bir kaçında bu filmin, temelde somunlar için bir intikam fantezisi olduğunu okudum (Bu, incelemelerden birinden gerçek bir alıntı (başka bir deyişle)). Bu bir spoiler değil ve sadece bir saniye konuşulduğunu ve unutulduğunu söylüyorum ama 2 büyük erkek kardeş korucu. Bütün söylemem gereken bu. Filmin geri kalanı, 2 korucu kız kardeşi kaçırıldıysa ve nerede olduğunu bilselerdi, tam olarak olacaktı.Bazı kötü değerlendirmeleri okuduktan sonra vay, neredeyse onu izlemiyordum. İnsanların B sınıfı bir aksiyon filmi olduğunu bildikleri bir filmi izlemenin yolunu bulmalarını seviyorum ve sonra imdb’ye gelip bir B sınıfı aksiyon filminde beklediğiniz herşeyi hakaret eden bir inceleme yazmayı seviyorum. Bu yüzden B sınıfı bir aksiyon filminde beklemeniz gerekenlerin bir listesini yazmama izin verin ve önce bunları kontrol edin: Amatör senaryo-kontrol, Amatör hikaye – kontrol, Amatör oyunculuk – kontrol, ancak beklenenin üstünde, Amatör kamera çalışması – kontrol, ama her zamankinden daha iyi, Plot Holes – Check. B sınıfı aksiyon filmlerini severim ve diğerlerine kıyasla (ve çok LOT gördüm), 86 dakikalık çalışma süresinin çoğunluğu için beni ilgilendiren ve eğlendirdiğim için sağlam bir 6.5 verdim. bunun gerçekten söylenmesi gerekiyor.

Tür : Aksiyon, Suç
Gösterim : 01 Ocak 2018
Imdb : 5.2
Yapım : 2018
Yönetmen : Brett Donowho
Senaryo : Nicolas Aaron Mezzanatto
Oyuncular : Ashton Holmes, Boyd Kestner, Bruce Willis, Cole Hauser, Jenna B. Kelly, Kyle Stefanski, Melissa Bolona, Mike Epps, Shawn Ashmore, Sophia Bush, Tiffany Brouwer
Orijinal İsim : Acts of Violence

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.