Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Western Full HD Film izle
  • Donbass 2018 Film izle – Türkçe Dublaj
  • Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
  • Havana Darkness Full HD Film izle
  • Aşktan Sonra | After Love Film izle – 2016
  • Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
  • Capt’n Sharky – Kaptan Dandun Film izle

Sınır Full Hd Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Sınır Full Hd Film izle
720p

Utanç, suçluluk ve öfke; Tina, insanların ne düşündüğünü hissetmek için eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu ve diğer nitelikler onu mükemmel bir sınır muhafızı yapar. Ayrıca görünüşünden dolayı zorbalık ve keskin yorumlar için günlük bir hedeftir (Tina bir yüz şekil bozukluğu ile doğdu). Sadece Tina’ya çok benzeyen ama onun gibi davranan ve şaşırtıcı bir şekilde kendini beğenmiş olan Vore’a gir. Sınırı sık sık geçiyor ve Tina’nın hayatını tahrip ederek kendi tuhaf hassasiyetleriyle onu hedefinden çıkarmaya devam ediyor. Ama Vore hakkında da onu çeken bir şey var. “Sana yanlış bir şey yok,” diyor Vore. “Farklı bir şey varsa, bunun nedeni daha iyi olmandır.” Onun güveni arttıkça, Tina ve kendisi arasındaki sınır azalır. Öyleyse savunmasını yapın. Bu adam kim ve kim o? Sınır, psikolojik içgörü ve fantezinin etrafında dönen büyüleyici, öngörülemeyen ve olağanüstü bir film. Hikaye anlatımı son derece iyi ve karakter oyuncuları mükemmel. Rahatsız edici olsa bile, sürprizlerle dolu, zevk dolu. Tina’nın iyi bir kalbe sahip olduğunu ve doğaya ve hayvanlara bağlı olduğunu, çoğunlukla şelalelere gittiğini, ormanda yürüyüş yaptığını ve gece gündüz göllerde yüzdüğünü sevmiştim. Cannes’da bir favori. Filmin ne hakkında olduğunu bilmek için İskandinav olmanıza gerek yok, ancak yardımcı oluyor (önceden daha derinden okuyarak sürprizleri mahvetmeyin). Kuzey Amerika prömiyeri 2018 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde görüldü.Bu çok garip bir durum. Karşılaştırabileceğim en yakın şey, Eraserhead veya Basketcase ve onun hakkında hiçbir şey bilmediği en iyi izlendiği filmlere benziyor. Kesinlikle, ‘Doğru Bir İçeri Girin’ şöhretinin yazarı John Lindqvist için burada çok fazla büyüme var. Minimalizm yoluyla modern bir masal yaratmayı gerçekten çok iyi biliyor ve İsveç duyarlılıkları bu hikaye için gerçekten iyi çeviri yapıyor. Buradaki tüm performanslar müthiş, özellikle başrol oyuncusu. Ayrıca protez çalışmaları yüzünden de şaşırdım, bu şimdiye kadar gördüğüm en iyilerinden. Bir kenara koydum Sinematografinin çok arzulanan bir şey bıraktığını ve hikayenin noktalarda biraz öngörülebilir olduğunu düşündüm. Kesinlikle herkes için bir film değil ve çoğunu tavsiye etmek için zor zamanlar geçirdim.

Tür : Fantastik, Romantik, Gerilim
Gösterim : 2018
Imdb : 7.2
Yapım : 2018
Yönetmen : Ali Abbasi
Senaryo : Ali Abbasi, Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist
Oyuncular : Ann Petrén, Eero Milonoff, Eva Melander, Henrik Johansson, Jörgen Thorsson, Matti Boustedt, Rakel Wärmländer, Sten Ljunggren
Orijinal İsim : Border, Grans

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.