Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
 • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
 • 31 Film izle 2016
 • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
 • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
 • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
 • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
720p

La La Land, Manchester by the Sea ve Ayışığı’nı çevreleyen tüm sahte yutturmaca unutun. Bu filmler, ana sinemayı asla görmeyecek olan bu küçük gizli mücevherle kıyaslandığında iddialı bir çöp, ve bu benim için bir gizem, çünkü bana gizli güçlerin iş başında olduğunu ve bu gibi ustaca küçük bibloları bastırdığını ve bizi izlemeye zorladığını söylüyor Her hafta ana akım sinema yapan yukarıda bahsedilen duffers gibi sürün. Bu film akıllı, sürükleyici, kendine has, şüpheli ve filmleri eğlenceli kılan şey. Neredeyse korkunç filmlere atfedilen tüm parlayan eleştiriler hakkında benim gerginliğin sonundayım. Bunun sadece eleştiriler yapan prodüksiyonlarla ilgili bir kabare olduğunu düşünebilirim. Bir beynim var ve kendim için düşünebiliyorum ve Sea & Moonlight’tan Manchester’daki La La Land, Manchester’ın harika filmler olmadıklarını, ancak iddialı Oscar’larda muhtemelen iyi olacağına karar verebiliyorum. Bu küçük İrlanda filmi, Hollywood’un karşısında pislik yaratarak sürükleyici filmler yapmalarını sağlıyor.Bu filmi sadece Sky Movies’de yakaladım. Gökyüzünde bir sinema gösterisine sahip olmadan gösterime giren filmlerin çoğu oldukça kötü olma eğilimindedir. Zamanın% 90’ı 20 dakika sonra onları kapatıyorum. Ancak biraz yavaş başlasa da, bununla sıkışıp kaldım. Oldukça düşük bütçeli bir Brit fiske vuruyor ve bazen gündüz sabunu gibi görünüyor ve hissediyor, ancak hikayenin kalitesi normal düşük bütçeli işlerin üzerine çıkmasını sağlıyor. Bu filmin, Hollywood tarafından iki büyük rolde bazı büyük A-list isimleriyle yeniden yapılandığını görebiliyordum. Stephen Graham yalnız mağaza dedektifi olarak harika, saçları Eamon Holmes gibi görünse ve görünse de, Thrones Game’den Lord Varys başrolde iyi. Bu, Beklenmeyen Masallar’ın bir bölümü olarak işe yarayabilirdi, çünkü uzun metrajlı bir film için yerlere çekiliyordu. Ancak film yapımcılarının 80 dakikadan fazla sürdüğünü kabul etmek. İzleyiciyi izlemeye devam eden (sağlam oyunculuk dışında) senaryodaki sıradan kıvrımlar ve sıralar. İlk 20 dakika sonra her 10 dakikada bir bir bükülme olur ve bazıları oldukça mükemmeldir. Özellikle 45 dakikalık işaretin etrafında biri gerçek bir güzellikti. Bu film kesinlikle bir göz atmaya değer. Brit, her zamanki düşük bütçenizden çok daha iyi.

Tür : Gerilim
Gösterim : 02 Ocak 2015
Imdb : 6.6
Yapım : 2015
Yönetmen : Michael Lennox
Senaryo : John Cairns, Michael McCartney
Oyuncular : Arsher Ali, Conleth Hill, Ian McElhinney, Lara Pulver, Stephen Graham, Stuart Graham
Orijinal İsim : A Patch of Fog

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.