Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
  • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
  • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
  • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
  • Yüz | Twarz Film izle
  • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
  • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

Step-Brother 2 Full HD Erotik Film izle 2018

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Step-Brother 2 Full HD Erotik Film izle 2018
480p

Besteci Todor Kobakov’un müziği, muhtemelen bu filmin en iyi kısmı ve bütçe ücreti için oldukça iyi. Ana aktris (karakter daha uygun çünkü burada çok az oyunculuk var.) Nancy Clark, ölü kız kardeşinin şeytanlarının sahip olduğu bir genç. Aman. Terapi yerine, ürkütücü bir kampa bir danışman olarak gidelim ve istekli bir şekilde hayaletli bir adada tecrübe kabul edelim

Film yüksek derecede türev ama nasıl biri bu tarzda olamaz? Oyunculuk minimaldir ve her oyuncu üreme faktörünü çok az sonuç alarak vurgular. Kamp direktörü sürgün danışmanı / katilinden daha ürpertici. “Fred” olarak Richard Clarkin bu yüzden sahnelerini anlatıyor ve anlatıyor. Belki tahta performansına böyle hazırlanmıştır. Kafasına vurulmuş ve ölmüş herkesin bir şekilde hayatta kalacağı yerde ölür. Ah oğlum. Krediler, bir terapisti listeler (Bu kişi hiçbir zaman filmde görünmez.) Ve terapistin minimum yönde kavrama ve soygunculuktan suçlama aktörleri için orada olduğunu hissediyorum.

Güya bu Gillian (Clark), bir tür kamp kurgusu olarak, geceyi yalnız bir adada geçirmek zorunda kalıyor. Bu adada nadiren yalnız kalır ve tahmin edilebilir oyuncular tam işarette görünür. Birkaç yıl önce havuz başında boğulan kız kardeşlerinin ölümüne sebep olan hasar gördü. Ancak, kesit sahnelerinde bile komploun bu kısmı hiçbir yere gitmiyor. Bu filmi de.

Yapım değerleri yüksek ama daha iyi bir yazar bulurdum. Isaac Cravit bazı düzgün çekimler yapıyor ve bazı ilginç kamera açıları var ama yazı, UGH! Bu korkunç ve fuarda sunulan unsurların hiçbiri işlenmedi. Bunun yerine, şaşırmış gibi yenisini alıyoruz. Bu büyük bir kusur ve büyük demek istiyorum. Sahnelerin şüpheli olması gerektiğinde, kendi kendini düşünen WTF? Bu çok daha iyi ele alınabilirdi. Bir şüpheli filmin bir sonraki kaçırılan hikaye veya sinema fikri için bir gerilim yaratması gerektiğini sanmıyorum.

Hepimiz biliyoruz ki bu filmler sözde akıllıca aptalca şeyler yapan insanlar üzerine kuruludur ve bu film istisna değildir. Ama burada kendi parlaklığında ya da eksikliğinde kaybolan aptal bir yazar / yönetmen var. Ayrıca, zamanlaması kapalı. bazı sahneler bitiyor ama atış devam ediyor. Diğerleri asla genel bir ritim bulamazlar. Editör Adam Locke-Norton saçlarını çekip alıyordu ve çekimlerin bir kısmını kısaltmak için sürekli tartışıyor olmalıydı. Ne yazık ki, tartışmaları kaybetti.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.