Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
 • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Temiz Dünyam | My Pure Land Film izle
720p

Bu İngiliz finansmanı filmi tamamen Pakistan’da belirlendi. İngiliz Pakistanlı yönetmen Sarmad Masud tarafından yapılan bu ulusun ataerkil sistemine ve yerel otoritelerin yolsuzluğuna sert bir bakış attıran gerçek bir hikayeye dayanıyor. Doğrusal olmayan bir tarzda söylendiğinde, malını kendisinden zorla almaya çalışan amcasının önderliğindeki silahlı erkeklerle karşı karşıya kalan üç kadının anlattı. Kadınların toprağın haklı olduğu açıkça görülüyorsa böyle bir durumda bile, erkeklerin kadınlar üzerinde mülkiyet haklarının çoğaldığı bir hak kazanma duygusu ile eve kuşatıyorlar. Doğrusal olmayan yapı, dramayı yükselten ve kadınlara duyulan sempatiyi artıracak şekilde bize birçok sürpriz komplo gelişiminin başlatılmasını sağlar. Genel olarak en dinamik hikaye olduğunu söyleyemem ama Pakistan ortamı, film prodüksiyonu için bilinen dünyanın bir parçası olmadığı için otantik bir yerel renk ekledi. Yani, bu bazı yönlerden biraz sınırlı kalsa da, kesinlikle biraz da farklı bir şey sunuyor.Vaov! Bu benim tür filmim. Sosyal ilerici motivasyon, Pakistan, çağdaş Spagetti Batı … mükemmel! Başka ne ekleyeceğimi gerçekten bilmiyorum. İngiltere Netflix’teydi, ancak DVD’yi hiçbir yerde görmedim. lol Eğer bir filmden nefret edersem, sonsuza dek yazabilirim ama bu gerçekten çok iyi olduğu zaman … söyleyeceğim tek şey bu. Buradaki puan? Vay. Sert izleyici. Bunu “Dumb and Dumber” un altında ya da “Pulp Fiction” in altında yatan derecelendirmelerin doğruluğunu merak etmelisiniz. Sanırım sonuncusu neden bu kadar az sayıda iyi film çıktığını gösteriyor. Bir şeyler yapabilir ve burada “9” alabilirseniz, neden sert bahçeler, neden 6.5 için harika bir film yaratıyor? Böyle üzücü, üzücü bir durum, imho.

Tür : Dram, Gerilim
Gösterim : 2017
Imdb : 6.3
Yapım : 2017
Yönetmen : Sarmad Masud
Senaryo : Sarmad Masud
Oyuncular : Ahsen Murad, Eman Malik, Razia Malik, Suhaee Abro, Tayyab Ifzal
Orijinal İsim : My Pure Land

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.