Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Robot Köpek – A-X-L – Film izle Türkçe Dublaj
  • Izzie’nin Eve Dönüşü – Izzie’s Way Home Film izle
  • 31 Film izle 2016
  • Kalplerin Ritmi – Hearts Beat Loud Film izle
  • Kayıp Heykel Türkçe Dublaj Film İzle
  • Kız – Girl Türkçe Dublaj Film izle
  • Burning – Şüphe Türkçe Dublaj Film izle

The Dead Don’t Die Film izle – Altyazılı

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

The Dead Don’t Die Film izle – Altyazılı
720p

Dürüst olmak gerekirse hızlı dizilere ve büyük duygulara gerek yok, bu filmin burada olduğu kadar kötü olmadığını düşünüyorum, kesinlikle pırıl pırıl olan ilk şey, yavaş hareket ve bana bir indie filmi hatırlatan uzun çekimler. Diyaloglar çok sıkıcı, garip bir şekilde komik ve paskalya yumurtaları yüzünüze çarpıyor ama kamera ve oyuncular harika ve çok güzel kokular var. Eğer ironi ve ince mizah film kozalarında bir noktaya değinmediyseniz ve bir türün (ya da bütün bir endüstrisinin) kozuna değinmediyseniz, köklerinin nerede olduğunu unutmuş, evet, film “daha iyi” olabilirdi, Bu senin suçun! Senaryonun veya yönetmenin hatası değil.Bu filmi görmelisiniz tek bir neden varsa birkaç arasında, sadece yaşamaya ve komedi pirzola Adam Sürücü geniş hakkında gerçekleştirmek için, bunu ise. Yani zaten bu adam gezegen bugün en çok yönlü ve yetenekli aktör biliyordu Yine de bu film benim için niçin hazırlandı? Sürücü neden daha fazla komedi filmi yapmalı? Çoğumuz unutulmaz komik S’yi hatırlayacağız. petrol kralı (ben kendi Emmy hak inanıyorum) Parnassus. Eh, bu adamı gerçekleştirecek asosyal polis Ronnie Peterson ve siz bu filmde onun komedi ekranın tonunu geri koydu damlatma deadpan ile var olduğunu kontrast hatta onun komedi becerilerini leviathan aralık başka galaksiye ötesine yayılan. onun parlak komedi teslimat (duygusuz komedi kralı olarak bilinir) Murray’la Sürücü Teaming. işaretleyerek bu filmi kalmasına yardımcı olur edilmiş Jarmu tarafından deha döküm felç sch. Ve karışımı sürekli eğlenceli Tilda (Tilda Tilda değildir!) Bu film ile eğlenceli bir matine boğuşma var. deneyimlerimi Özetle, ben sevilen ve gayet bu filmi zevk ile. Ben Sürücü düşünmeye film bıraktı / Murray ikilisi, Sürücü kazandı Benim için mi? iyi duygusuz komedi sunmak için kupa kazanan olarak ortaya kim olduğunu. Ben (uzun zamandır hayranı olarak) Murray seviyorum ama yolu Sürücü onun parlak veciz teslim asosyal saçmalığını enjekte performansını çivilenmiş Benim için hangi filmin vurgulamak olduğunu. Bu bir samuray Cenazeci wielding olarak Tilda en tahsil teslim izledi. bunu kesinlikle Sürücü duygusuz komedi yeni kralı olarak başlık devralır söyleyebiliriz. Bu film bile sadece için, buna değer konvertibl akıllı arabaya tıkınma Driver hantal formunu artı o sadece onları teslim yol serin ve ikonik ses diğer sözcük ve deyimlerin, bir repertuar arasında “hortlaklar” diyor yolunu izleyin. “Ghouls” “yeni Karnabahar “! Bu aptalca koydu-bac’ı sevdim Tüm bunlarla bir nokta, bu yüzden zombi kıyamet filmi basitçe silkiyor, burada ve evet diyor. Oysa merak bırakarak rağmen rahat sesi yeterince meta derin temeldeki yorumların üstüne düşünecek teşvik subliminally için gizleyen eğlenceli film, k mevcut toplumun durumuna hatasız komedi denli açıklıkla film boyunca dışarı atılmıştır Nuggets ile ortaya çıkardıkça. kesinlikle benden bir “görmek gerekir”. tam on yıldız olarak bu filmi tavsiye!

Yapım :2019 Filmleri
İMDB Puanı :5.7
Tür :Korku Filmleri
Süre :105 dk
Dil :Türkçe Altyazı

Yorum Yap



Benzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.