Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
  • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
  • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
  • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
  • Yüz | Twarz Film izle
  • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
  • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

The Stud VS Eowoodong Full HD Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

The Stud VS Eowoodong Full HD Erotik Film izle
480p

Öncelikle, bu bir çılgın film. Birleşik Krallık’ta gördüğümüz Japon filmleri oldukça çılgınca olma eğiliminde olduğu ve Sion Sono’nun bir filmi olduğu için hiç şaşırtıcı olmayan bir şey değil, çifte çılgınca şaşırmamalıyız. Ami Tomite, güzel ve korkutucu, az giyimli ve çıplak ama her zaman bağırıyor. Alıcı tarafta olmadıkça, bunun nedeni burada işlerin biraz değişmesidir. Başkalarına bir fahişe ya da köpek gibi soyunmalarını ve performans göstermelerini emrederken çok rahat edelim, bu ona yapılıyor. Eğlence ya da kameralar için, çünkü filmin içinde bir de film ekibi var. Onlar da oldukça çılgınca görünüyorlar ve bunun uğruna sadece bir sürü seks ve şiddet olduğu izlenimini almamız gerekiyorsa, Japon erkeklerinin Japon kadınlarının asla Japon kadınlarından başka bir şeye asla izin vermeyeceği sonucuna vardığına dair yıkıcı bir mesaj var. bir köpek ya da fahişe. Güzel.Bunun bir şaheser olduğunu sanmıyorum.Evet, Japon sinematografisine aşina olmasam bile temayı anlayabiliyorum. Çok fazla sembolizm var ve soyut bir sosyal yorum gibi davranıyor ve bastırılmış Japon toplumu ile benden çok daha iyi rezonansa girdiğinden eminim.Ancak, bu iyi bir film olduğu anlamına gelmez. Dördüncü duvarı kıran benzer bir film Dogville’dir. Ama bu film mantıklı geliyor. Arsa ilginç. Buna tutarlılık var. Duygusal olarak, sana çok sert vurur. Son sahne çok yanlış olsa bile doğru geliyor. Buna kıyasla bir şaheser.Bu film, genel bir kadınsı baskı, cinsellik ve kaos temasıyla birbirine bağlanmış neredeyse rastgele sahneler dizisidir. Bu, eleştirmenlerin “vay, bu çok acayip” derinlemesine söyleyeceği, sinematografideki bir deney olarak, iyi olduğu halde, ama bir film olarak, dramatik olarak başarısızlığa uğrayan film.Tabii, moron olduğumu ve kavramsal sinematografiyi anlamadığımı ve bu filmin benim gibi bir mağara adamı için olmadığını düşünebilirsiniz. Ama benzer filmler ve tiyatrolar gördüm ve bu fikre aldırış etmiyorum. Fikir ve kavram maldır. İnfazın kendisi hatalı. Sonunda şok, iğrenmiş veya düşünceli veya endişeli hissetmeliydim ve değilim. Sıkıldım. Kendime “hadi, bu ne zaman bitecek?” Diye soruyordum. İlk bölüm ilginçti, özellikle dördüncü duvarı yıkmak, ama genel olarak, onu zaman kaybı buldum. kore erotik film izle.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.