Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
  • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
  • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
  • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
  • Yüz | Twarz Film izle
  • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
  • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

The Taste of an Affair Full Hd Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

The Taste of an Affair Full Hd Erotik Film izle
480p

Kore’den. Sang-soo Im’in muhteşem filmi, bir aileye ve onlar için çalışan genç serserine odaklanarak, yüksek yerlerde yolsuzlukla ilgilidir. Bir Scorsese resmi ile Douglas Sirk’ün 50’sinin melodramlarından biri arasında bir haç gibi gözüküyor, ama daha fazla seks ve Ewings’in pussycat gibi görünmesini sağlayan şey. Sang-soo Im’in harika bir görsel stilist ve geniş ekran ustası olduğuna ve zekice en küçük parçaya etkilendiğinin bir başka kanıtı. “Hizmetçi” kadar iyi tanınmamış, ancak yine de kaçırılmayacak kadar.Bu film, “Housemaid” remake’in gevşek bir devamı ve Cannes Festivali’nde olumsuz eleştiriler aldı. Yönetmen Im Sang-Soo bu filmi gösterdiği için pişmanlık duydu ve yalnızca Koreli halk tarafından anlaşılabileceğini söyledi. Tabii ki, bu oldukça zayıf ve neredeyse ırkçı bir bahane. Korelilerin kuşkusuz eşsiz bir sinemaya sahip olmalarına rağmen, Koreli halkı ve kültürleri hakkında bir bilgisi olan ve Kore sinemasının gerçek bir hayranı olan herkes bu filmi anlayabiliyor. “The Housemaid” i çok sevdim çünkü bize Kore’deki zengin ve fakir arasındaki farkı ve bu ülkede kabul merdivenlerini tırmanmanın ne kadar zor olduğunu bize gösterdi. Hizmetçi trajik hikayesi bir şekilde bağımlılık karakterleri ve şüpheli anlar ile duygusal tahrik parçaları dahil Kore toplumu eleştirdi.”Paranın Tadı”, bize benzer ama biraz farklı bir hikaye çizgisini tanıtıyor. Bize “Housemaid” den yirmi yıl sonra aynı ailenin durumunu gösteriyor. Başlangıçta hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyor. Kızı ve oğlu hem boşanmış hem de egoisttir. Anne hala çok baskın ve her ne pahasına olursa olsun kimseyi kontrol etmeye çalışıyor. Baba, zengin ve etkili olmak için onunla evlendi ve birçok genç kadını etkiledi ve baştan çıkardı. Ancak yaşam tarzından bıktı ve ailesindeki ve toplumdaki rolünün devam edemeyecek kadar ağırlaştığını hissediyor. Ayrıca Endonezya’daki hizmetçi ile bir ilişkisi var.Film ayrıca yabancıların Güney Kore’ye uyum gösterme tutumunu da eleştiriyor. Amerikalı iş adamı, Güney Kore’ye yaptığı para, içtiği yüksek miktarda alkol ve seks yapabileceği güzel kadın sayısı için hayran kalan yozlaşmış bir kapitaliste indirgeniyor. Batı dünyasındaki bazı işadamlarının bu tutuma sahip oldukları, ancak başka bir ülkeye karşı kendi tutumları ile aynı tutumları olduğu doğru. Kişi daha fazla yabancının Kore kültürü, filmleri ve dili ile ilgilenmeye başladığını ve hatta orada yaşadığını unutmamalı. Yönetmen, yalnızca Batı dünyasının olumsuz bir görüntüsünü betimliyor ve bu, bilerek Güney Koreli bir iş adamı seçmiş olabileceği için bilerek yapıldı. Beni yanlış anlamayın, Batı dünyasının bir tür eleştirisinin haklı olduğunu düşünüyorum, ancak bu durumda bize Güney Kore’deki zengin ve ünlülerin soğuk bir portresini göstermek isteyen filmin asıl amacından uzaklaştığını düşünüyorum.

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.