Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
  • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

The Zero Years Erotik Film izle

  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

The Zero Years Erotik Film izle
480p

The Zero Years Erotik Film izle; Bugün yarın ve dün gibi. Sterilize edilmiş ve sürekli toksik kısıtlama ve gözetim altında olan dört kadın, hükümet tarafından işletilen genelevde görev yapıyor. Görevleri, seks yapmak ve müşterilerine pişmanlık duymaksızın yenmektir. Aralarındaki ilişkiler kritik bir noktadadır; Yiyecek ve su kıt, evleri çürüyen ve çökmeye hazır. Artık dışarıdaki hiçbir şey yok. Kabus görme vizyonları, taklit edilen düşükler ve tecavüzler, enjeksiyonlar ve mide bulantısı günlük rutini oluşturur. Ancak hayalleri – devlet tarafından sterilize edilmelerine rağmen – bir çocuğa sahip olmaktır. Bir gün, müşterilerinden biri kaybolur. Sorgulamalar başlıyor. Dört lider kadına sahiptir. Topluluk oyuncusu olan tipik karakterler dört öylesine yoğundu ki “tempolu diyalog”, özgün ama belirsiz öykü çizgileri, şaşırtıcı arsa kararları ve cinsel ve siyasi tabiatın cesur temalarından biri olan “kendi dünyalarına” girmeye direnemezsiniz. Her ne kadar bu tür filmler genellikle performans temelli değilse de, bu filmdeki performansların çoğu aklınızı karıştırıyor. Harris’in neredeyse hipnotize olduğu bir film varlığı var. Onun performansı, entelektüel tercihler ve gerçek duygular arasında benzersiz şekilde dengelenmiştir. Çabuk olmayan bir şekilde size dokunduğundan ve boyunca dokunuyordu (ve festivalde onun varlığı, yeteneklerinin bir çift doğrulamasıydı, çünkü gerçek hayatta onun karakteriyle hiçbir benzerliğini taşımadığını görebiliyorduk). Kitseli “lider” olarak harika! Maro’dan gelen anlar da güçlüdür. Christina grubu tamamlarken bazen biraz tiyatro gibi görünüyor. Bir topluluk olarak onlar muhteşem!

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.