Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Deniz Komandolari | Renegades Film izle – 2017
 • Kötülük Evi | Bad Samaritan Film izle Türkçe Dublaj
 • Pokémon Dedektif Pikachu Türkçe Dublaj Film izle
 • Godzilla 2 Canavarlar Kralı Film izle Türkçe Dubaj
 • Yüz | Twarz Film izle
 • Sisler Ardında | A Patch of Fog Film izle – 2015
 • Ölümcül Deney 6 | Resident Evil The Final Chapter Film izle

Yarını Yok Türkçe Dublaj Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Yarını Yok Türkçe Dublaj Film izle
720p

Kaya, çorap ve aksiyon bölgelerine nadir bir baskı yapan Hawke, ailesi ve sonuçta kendi hayatı dahil olmak üzere işverenleri için her şeyi feda eden bir CIA ajanı oynuyor. Ne var ki, bu ölümcül boğayı çıkarmadan, tam 24 saat süren son bir görev için gizemli bir şekilde yeniden dirildiğini fark etmedi. Koluna yerleştirilen geri sayım saati sıfıra ulaştığında, görevini tamamlamadıysa bir kez daha ebedi bir uykuya daldı. Bu olmadan önce, hem hedeflerine hem de eski CIA akıl hocalarına kanlı bir şekilde zarar vermesini bekleyin.Hikayenin ev hakkında yazacağı hiçbir şey yok, sanırım Crank herhangi bir dünyayı saran casus hareketiyle geçti, John Wick benzeri aksiyon setleriyle geçti. Ethan Hawke, tam anlamıyla, zamanında çalıştığı bir adamı iyi yapıyor, çünkü kendisini tanıttığı bir duruma sokmaktan sorumlu kişileri bulmak, aynı zamanda kilit tanığının yanı sıra suikast yapmak istediği hedefi korumak için yarışıyor. Ölü aile alt payının ardındaki gizem var, daha yaşlı, savaş veterineri üvey baba figürü alt arsa, eski dostluk yoldan sapmış ama yine de kardeşlik sadakati ya da başka bir şeyle bağlı. aksiyon filmi klişeleri şu anda, sadece biraz daha bekle. Bununla birlikte, tüm klişelere rağmen, hikaye, hakikaten dürüst bir şekilde, en azından tüm görkemli aksiyon dizilerini görmeye yetecek kadar dürüst bir şekilde durduğundan ve harikulade aksiyon dizilerini görmeye başladığında ve Hawke devam etmeye başladığında, sizi kendine çekmeyi başardı. saat, yine tam anlamıyla, adrenalin yakıtlı kesintisiz bir heyecan yolculuğu.En iyi aksiyon dizilerinden bazıları şunlardır: mini-roket gibi göründüğü gibi vurulduktan sonra cesedi uçuran cisimler gönderen yüksek kalibreli keskin nişancı tüfeği olan güvenli bir eve saldırı, duvarlara kan fışkırmak ve sanki odanın diğer tarafına fırlatmak gibi. paranormal aktivite filminden hayalet onları ele geçirdi. Saldırı bir araba kovalamacasına tırmanıyor, bazıları gerçekten kaygan bir sinematografi ve arabalara uygulanan bir balistik tahribat seviyesine sahipken ve iki çapraz ateşlemeli arabanın birbirleri arasında vurabilecekleri her neyse, bu, sanki yönetmen Brian gibi Smrz, “İki Şeytanın Ordusu Ordusu Ordusu” ndan araba kovalamacasına baktı ve “Evet, bunu sevdim! Bunu bir filmde yap” gibiydi. El ele tutuşan birkaç savaş dizisi, John Wick’in dövüş çilesinin daha tonlu bir versiyonuna benzeyen, uzun süren ve açıkça sunulan dövüş koreografisi ile eşit derecede iyi idare edilir ancak yine de izlemek için eğlenceli, final eylemi gösterisi bir çeşit gibi oynuyor mini-Raid filmi.Sonuç olarak, bu bir uçakta veya bir trende izlemek için mükemmel, yumuşak bir kurşun, pasif bir ortalama komplo, hızlı tempo ve bazı iyi ayar parçalarıyla 24 saat kısa, eğlenceli, bazen kusurlu, ama tutarlı bir şekilde izlenebilir ve zaman zaman iyi vakit geçiriyor. 80’lerin aksiyon filmleri ve rakamları gurur duyardı.

Tür : Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Gösterim : 01 Aralık 2017
Imdb : 5.7
Yapım : 2017
Yönetmen : Brian Smrz
Senaryo : Jim McClain, Ron Mita, Zach Dean
Oyuncular : Ethan Hawke, Jeremy Yong, Liam Cunningham, Nathalie Boltt, Paul Anderson, Qing Xu, Rutger Hauer, Tanya van Graan, Tyrone Keogh
Orijinal İsim : 24 Hours to Live

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.