Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
 • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
 • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
 • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
 • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Yıldızlar Asla Ölmez | Full HD Film izle

 • Fragman
 • Tek Part
 • Tek Part
 • Genişlet

Yorum yapılmamış

Yıldızlar Asla Ölmez | Full HD Film izle
720p

Orta yaşlı bir Amerikalı aktris (Annette Benning), sağlık sorunları daha da kötüye gittiğinde, eski sevgilisi (Jamie Bell) ve Liverpool’daki ailesine dönüşüyor. Oh ve bu arada, oyuncu ekran efsanesi Gloria Grahame, ve film sevgilisi Peter Turner’ın gerçek hayat anısına dayanıyor.Geri dönüşler ve hatıralarda anlatılan yönetmen Paul McGuigan, filmin hızını koruyor; bu, elbette, evrendeki parlak yıldızlar gibi ölümsüzleştirilenlerle bile, kaçınılmaz olarak çürümeyi içeren hikayenin iç karartıcı yönlerini dengelemeye yardımcı oluyor. filmleri. Parite önce kendi perspektifinden sonra da ondan sonra gösterilen argüman sahnesi mükemmel. Başka birinin düşüncelerinde, anlamadığımız eylemlerini açıklayabilecek her türlü şeyin olabileceğini düşünmemizi hatırlatıyor. “Romeo ve Juliet” den bahsetmek için eski bir boş tiyatro sahnesinde geçtiği sahne çok etkileyici. Cildin kırışması ve solması gibi görünse bile, kalbinin romantizminin ve duygularının kaybolmadığını hatırlatıyor.Benning, performansından övgüler aldı ve kesinlikle sağlam, çok fazla çeşitlilik ve dürüstlük sergiliyor, ancak Gloria Grahame’yi yakalayıp yakalamadığından emin değilim. Bell de, özellikle ailesiyle olan sahnelerinde, ebeveynlerinin ahlaki gücünü (Julie Walters ve Kenneth Cranham) ve harika savaşçı kardeşi (Stephen Graham) gördüğümüz sahnelerde. Film, yaşamının son birkaç yılına ve bu genç oyuncu ile olan ilişkisine odaklanarak, hiçbir şekilde tam bir biyografi olarak düşünülmemiştir, ancak aynı zamanda, filmlerinden daha fazla klip görmek de güzel olurdu. Krediler haddeleme ile sadece serpiştirilmiş olsaydı. Sonuçta, Gloria Grahame’yi tanıyıp tanımadığınız dokunaklı bir film.

Tür : Biyografi, Dram, Romantik
Gösterim : 01 Kasım 2017
Imdb : 6.7
Yapım : 2017
Yönetmen : Paul McGuigan
Senaryo : Matt Greenhalgh, Peter Turner
Oyuncular : Annette Bening, Frances Barber, Jamie Bell, Julie Walters, Kenneth Cranham, Pete Lee-Wilson, Stephen Graham, Vanessa Redgrave
Orijinal İsim : Film Stars Don’t Die in Liverpool

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.