Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
  • Senin İçin Grace Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lennon Raporu Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Lanetli Gözyaşları Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Büyülü Kaya Full Film izle – Türkçe Dublaj
  • Ayka Full HD Film izle – Türkçe Dublaj
  • Utoya Film izle – Türkçe Dublaj
  • Rahat Bir Nefes Film izle – Türkçe Dublaj – 2018

Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

Yorum yapılmamış

Zaman Yolcuları | Time Freak Full HD Film izle
720p

Stillman (Asa Butterfield), kız arkadaşı Debbie’nin (Sophie Turner) ondan ayrıldığı ve mutsuz olduğu için olduğunu söyleyen bir fizik dehasıdır. Bu yüzden, arkadaşı Evan (Skyler Gisondo) ‘nun yardımıyla, geri dönüp mutsuz yaptığı her zaman değiştirecek bir zaman makinesi yarattı.Bu filmde sevdiğim şey, kendisini ciddiye almaması ve bazı gerçek kahkahalarla dolu ve keyifli anlar yaşanmasıydı. Oyunculuk, üç ana karakterin hepsinde üst düzeydi. Mücadele eden çift arasındaki kimya, elektrik ve çok sevecen ve iki arkadaş arasındaki şaka ve bağ çok eğlenceli.Ancak yazar ve yönetmen (Andrew Bowler), geçmişi değiştirmenin ve “mükemmel” bir hayat yaratmanın olası sonuçlarını anlama konusunda mükemmel bir iş çıkardığını söyledi. Onun mesajı, eğer hatalar yapmaz ve hayatta mücadele etmezsek öğrenemez ya da büyümeyiz. Zaman içinde sıkışıp kalarak, hiçbir zaman ilerlemeyip, dramatik bir “evreni kurtar” yolundan ziyade romantik bir “oğlanla tanışır” olarak ifade edilirdi; Bu film benim için düşündüğüm bir durumu görselleştiriyor, sıklıkla birinin Yangımızın Yin’i olduğu ve karşıtların ilk başta çektiği, ancak zaman içinde bir parçanızın bir parçanın büyüdüğünü fark ettiğinizde. Bu ilişki bittikten sonra geriye baktığınızda, hayatınız sona ermiş gibi görünüyor ve başarabilmenizi diliyorum. Fakat hayat böyle işler değil, incinmek, mücadele etmek, hatalar yapmak ve hepsinden onlardan öğrenmek istiyoruz. Bunların hepsi bizim için mükemmel görünen biri ortaya çıktığında, geçmişte yaptığımız hataları yapmıyoruz.Bu konuda hiçbir şey duymamıştım, bu yüzden çok fazla dikkat çekmeyen bir film olacağını düşündüm çünkü hiç iyi değildi ve sonunda hayal kırıklığına uğradım. Ben hatalıydım. Biraz eğlenerek sona erdi. Film kesinlikle düşük bütçeli, ancak bazı indie filmlerde olduğu gibi göze batan bir şekilde görünmüyordu. Bilim-kurgu boyutunun bütçenin bir sonucu olarak acı çekeceğini düşünmüştüm, ancak zaman yolculuğu mekaniğinin üzerinde durmayacaklardı çünkü buna gerek yoktu. İnsan ilişkileri ve etkileşimleri hakkında daha çok şey var, ancak zaman yolculuğu yönü hikayede hala ön planda ve merkezde. Çok fazla düşünemezsin çünkü filmin iyi bir kalbi var ve iyi bir ölçü için atılmış birkaç iyi kahkaha vardı. Oyunculuk gelince iyi yapıldığını düşündüm. Game of Thrones’taki Sophie Turner’ın büyük bir hayranı değilim, ama bu işteki performansını sevdim. Skyler ayrıca hikayeye iyi miktarda yürekli gülme sesi getirdi ve Asa’nın karakterini iyi dengeledi. Sonunda nereye gidecekleri konusunda emin değildim, ama sonundan da zevk aldım. Beklediğim biri değildi ama beni tatmin etmedi.

Tür : Komedi, Dram, Romantik, Bilim-Kurgu
Gösterim : 25 Ocak 2019
Imdb : 5.7
Yapım : 2018
Yönetmen : Andrew Bowler
Senaryo : Andrew Bowler
Oyuncular : Asa Butterfield, Aubrey Reynolds, Skyler Gisondo, Sophie Turner, Will Peltz
Orijinal İsim : Time Freak

Yorum YapBenzer Filmler

Erotik Filmler – erotik film izle, film izle

Erotik Film İzle

Türkiye'nin en büyük erotik film arşivini sunmayı amaçlayan yeni sitemizle karşınızdayız. Erotik filmler kategorisinden en güncel erotik filmleri izleyebilir, yüksek kaliteli filmler ile filmizlim.com farkını yaşayabilirsiniz.

Henüz yeni bir site olmamıza rağmen bir çok erotik film izleme sitesinden daha fazla film bulacağınız sitemizden temiz ve kaliteli erotik filmler izleyebilirsiniz.

Porno filmlerden zevk almıyorsanız, aradığınız yumuşak donuşlu erotik filmler ise aradığınız yerdesiniz, sitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi için izlediğiniz erotik filmlere yorum yazmayı unutmayın. Erotik filmlere yazdığınız yorumlar bizler için çok önem taşımaktadır lütfen bunu dikkat alın.